Chcesz odczuć ulgę? Zrób sobie okład.

Odetchnij z ulgą!

Kto z nas nie doświadczył płytkiego, urywanego oddechu i kaszlu towarzyszącego przeziębieniu czy grypie? Kto nie cierpiał czasem z powodu bólu mięśni i stawów, zwłaszcza przy nagłych zmianach pogody? Kto po większym posiłku – niekiedy nieco zakrapianym – nie odczuł choć raz zbytniego obciążenia wątroby?

Gdyby tak można było znaleźć naturalne i sprawdzone rozwiązanie wszystkich tych problemów… Okazuje się, że… można!

Precz z dolegliwościami!

Płyn ziołowy do okładów przygotowany na bazie oleju arganowego i ekstraktu ziołowego wspomaga funkcjonowanie wątroby, nerek, trzustki i śledziony oraz łagodzi wszelkiego rodzaju bóle. Jest niezastąpiony w zabiegach oczyszczających organizm.

Przy przeziębieniu i grypie wystarczy smarować nim klatkę piersiową lub nozdrza, aby oczyścić oskrzela i zatoki. Jego działanie odczuwa się niemal natychmiast: już sam intensywnie ziołowy zapach daje uczucie przyjemnego orzeźwienia i ułatwia oddychanie, a przyłożenie okładu pozwala pozbyć się toksyn z dróg oddechowych i ułatwia odkrztuszanie zalegającej w nich wydzieliny.

Płyn stosowany regularnie nie tylko szybko przynosi ulgę w dolegliwościach, ale też wzmacnia naturalne siły obronne organizmu. Pozwala też, jeśli jest wcierany kilka razy dziennie w bolące miejsca, złagodzić bóle towarzyszące nadwyrężeniu stawów i mięśni czy stłuczeniom.

Siła dla wątroby – relaks dla ciała

Płyn ziołowy do okładów jest także niezawodnym pogromcą dolegliwości trawiennych.

Stosowany zewnętrznie w postaci okładów, reguluje zaburzenia przyswajania i wydalania, oczyszcza wątrobę i wspomaga jej funkcjonowanie, a przy okazji wzmacnia cały system immunologiczny i dodaje organizmowi energii. Wystarczy niewielką ilość płynu wetrzeć w okolice wątroby, a następnie nasmarowane miejsce ogrzać termoforem i przykryć kocem. To nie tylko środek wspomagający trawienie – to także środek kojący i odstresowujący. Po kilku seriach takich 20-minutowych zabiegów poczujemy przypływ energii i odzyskamy wewnętrzny spokój.

Jak to możliwe? Wszystko dzięki odpowiednio dobranym naturalnym składnikom.

Kompozycja oleju arganowego z ekstraktami z rozmarynu, tymianku, lawendy, melisy, mięty pieprzowej, pokrzywy oraz olejku lawendowego, tworząca płyn do okładów, to najlepszy sprzymierzeniec w walce z dolegliwościami! Dlatego nie odkładaj kuracji na później.

Płyn ziołowy do okładów stosowany zewnętrznie doskonale działa…

na wątrobę – oczyszcza wątrobę, wspomaga jej funkcjonowanie, korzystnie wpływa na procesy przyswajania i wydalania,

na nerki – wspomaga oczyszczanie nerek, odkwasza organizm, wspiera system odpornościowy, przywraca spokój wewnętrzny i dodaje energii,

na oskrzela – rozrzedza zalegającą wydzielinę i ułatwia jej odkrztuszanie, wspomaga oczyszczanie dróg oddechowych z zanieczyszczeń i toksyn,

na zatoki – przyspiesza oczyszczanie zatok, udrażnia górne drogi oddechowe.

Jak wykonać okład na wątrobę, nerki, śledzionę lub trzustkę?

Niewielką ilość Płynu ziołowego do okładów wetrzeć w skórę w okolicy wybranego organu. Nasmarowane miejsce okryć plastikową folią i przyłożyć na 20 min ciepły termofor (w przypadku dzieci od 4 do 11 roku życia – na 10 min). Przykryć kocem. Po zakończonym zabiegu nie zmywać płynu ze skóry.

Zabiegi należy przeprowadzać raz dziennie w następującym cyklu: 4 dni okładów i 2 dni przerwy. By kuracja była w pełni skuteczna, konieczne jest 5-krotne powtórzenie cyklu. Po pięciu cyklach robimy przynajmniej 2-tygodniową przerwę, zanim powtórzymy zabieg na tym samym organie lub przejdziemy do okładów na inne.

Stosowanie okładów może czasami – szczególnie u dzieci – powodować wydalanie z kałem pasożytów atakujących organy wewnętrzne. Jest to zupełnie normalne.

Ciepłe okłady na oskrzela – postępować jak wyżej z tą jednak różnicą, że płyn należy wetrzeć zarówno w górną część klatki piersiowej, jak i górną część pleców (na wysokości oskrzeli). Termofor przyłożyć wyłącznie na posmarowaną część pleców.

Ciepłe okłady na zatoki – niewielką ilość płynu wetrzeć w okolice zatok szczękowych i/lub czołowych. Na posmarowane miejsca przyłożyć plastikowe woreczki z ciepłą wodą. Zabieg nie powinien trwać dłużej niż 10 min.

Na życzenie można otrzymać opis kuracji, pisząc na adres:

info@medi-flowery.com

Zapraszam na mój wykład pt. „Skuteczne kuracje oczyszczające”. Link na stronie www.medi-flowery.com

Kontakt tel.: 506 807 654

Liliann Kristinn Elmborg