6 Międzynarodowe Targi  EKOstyl  2018

6 Międzynarodowe Targi  EKOstyl  2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej.

To największa na południu Polski impreza branżowa o charakterze biznesowym. Jest miejscem prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.

Organizatorzy Targów  EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są  właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami .

Targi będą  się  składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów:

  • ekspozycji  żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej – do udziału  zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polski i zagranicy;
  • ekspozycji produktów i usług wspierających zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w tym naturalnych terapii, diagnostyki, producentów naturalnych
    i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów, suplementów diety, a także propozycje aktywnego wypoczynku;
  • ekspozycji dedykowanej dla kobiet zainteresowanych ekologicznym stylem życia, a także zdrowymi i naturalnymi produktami dla dziecka;

Dla indywidualnych zwiedzających oferta targowa wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić.

Zapraszamy do wzięcia udziału  w warsztatach tematycznych, prelekcjach  i wykładach na temat alergii, leczenia żywieniem, zdrowej żywności, ziół dla zdrowia, o smogu elektromagnetycznym, refleksologii, o naturalnych metodach  dla zdrowia i urody (na niektóre obowiązuje rejestracja na stronie targów).

Atrakcją targów będzie również Strefa Kulinarna, gdzie będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych – wraz z degustacją.

Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości , aby w perspektywie nadchodzących świąt,  dokonać zakupu  oryginalnych   upominków świątecznych  i zdrowych produktów na świąteczny stół.

Targi odbędą się w dniach 16 – 18 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.

Bilet wstępu w cenie 5 zł, natomiast już do pobrania na stronie targów www.targiekostyl.pl jest bezpłatny E-bilet.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji pod nazwą „Wygraj z alergią”, która odbędzie się 17 listopada w Sali Konferencyjnej na terenie obiektu targowego  
– rejestracja już czynna.                          

Zapewniamy dla  zwiedzających bezpłatne i wygodne parkingi.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.  Więcej informacji: www.targiekostyl.pl