Zioła - spotkanie autorskie z Krystyną Judką

Zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie autorskie z Krystyną Judką promujące jej najnowszą książkę „Cztery pory roku z Niezłym Ziółkiem. Zioła latem”.

Spotkanie odbędzie się w Dobieszkowie koło Łodzi,  w samym centrum naszego kraju już 10 września 2022 roku. Start o godzinie 10:00.

Cena brutto 59,00 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie autorskie z Krystyną Judką promujące jej najnowszą książkę „Cztery pory roku z Niezłym Ziółkiem. Zioła latem”.

Spotkanie odbędzie się w Dobieszkowie koło Łodzi,  w samym centrum naszego kraju już 10 września 2022 roku.

Agenda spotkania: 

  • 10:00 - 12:00 Przedstawienie „Ziół lata”: piwonii, sambuka, koniczyny, uczepu, jarzębiny, porostów.  Kim jest dziewanna? Co zrobić i jak z orzecha włoskiego?
  • 12:00 - 12:15 przerwa na kawę 
  • 12:15 - 14:30  Przedstawienie „Ziół jesieni”: głóg, psianka, tarnina, kasztanowiec, kruszyna, krwiściąg, prawoślaz, szczaw, kobylak. Kim jest pokrzywa? Co zrobić i jak z krwiściąga?
  • 14:30 - 16:00 przerwa obiadowa 
  • 16:00 - 18:00 Czas przeznaczony na wolne rozmowy o roślinach lata. Państwa pytania i odpowiedzi. 

Podczas spotkanie przewidziany jest również  kiermasz zielarski gdzie można będzie zapoznać się i zakupić zdrową żywność, suplementy diety i oczywiście zioła.  

Krystyna Judka – fitoterapeutka, biomasażystka, terapeutka reiki oraz innych metod medycyny niekonwencjonalnej. Zdrowie człowieka traktuje holistycznie, a problemy fizyczne, psychiczne i duchowe jako nierozerwalną całość, stosując przy tym różne metody terapii naturalnych. Ulubiona technika pracy w procesie uzdrawiania to łączenie kilku metod i na wszystkich poziomach: bańki, zioła, medytacje i praca z osobą potrzebującą uzdrowienia. Prowadzi indywidualne warsztaty uzdrawiania duszy. 

Absolwentka prawa administracyjnego na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz podyplomowych studiów z Towaroznawstwa zielarskiego, kosmetycznego i żywności funkcjonalnej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie. Pracę dyplomową pisała pod kierunkiem dr. Henryka Różańskiego.

Ukończyła również kurs zielarza-fitoterapeuty na Karpackiej Uczelni Państwowej w Krośnie, poszerzając wiedzę ze specyficznych metod terapii naturalnych.

Poza tym pasjonatka życia i autorka wielu tekstów, m.in. w „Zdrowiu bez Leków”. Prowadzi swojego bloga: niezleziolko.bieszczady.pl, a także konsultacje i porady ziołowe, organizuje również warsztaty oraz zloty.

W wolnych chwilach czerpie z życia garściami, uprawiając dziki ogród ziołowy.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy kierować je na adres: agnieszka.andruszkiewicz@zdrowiebezlekow.pl 

Opinie (0)

Dodaj opinię