Spotkanie z Barbarą Kazaną - odpowiedzi na pytania słuchaczy i rozmowy indywidualne

Cena brutto 50,00 zł

Wybierz wariant

1-2 dni robocze
14 dni
od 500 zł

Spotkanie z naturoterapeutką Barbarą Kazaną

30 września w siedzibie miesięcznika „Zdrowie bez Leków” w Rzgowie k. Łodzi przy ul. Rudzkiej 22, o godzinie 10.00 rozpocznie się spotkanie z Barbarą Kazaną. W jego pierwszej części naturoterapeutka odpowiadać będzie na pytania zadawane przez publiczność. Po przerwie obiadowej kolejną część spotkania stanowić będą indywidualne konsultacje uczestników z panią Barbarą.

Równocześnie na redakcyjnym dziedzińcu odbywać się kiermasz zdrowia. Do nabycia będą na nim m.in. bogate w w witaminę D3 i K2 jajka od kur Grzesia Śleziaka – Białego Saibaby, mikstury prozdrowotne, jedyne w swoim rodzaju i jakości octy winne. Będą też wysokiej jakości, wolne od sztucznych dodatków i konserwantów suplementy firm HerbaSano i Raw Forest, które są współtworzone i rekomendowane przez specjalistów związanych z naszym miesięcznikiem. Będzie można także zaopatrzyć się w miedzianą biżuterię prozdrowotną oraz naczynia miedziane do uzdatniania wody firmy Puram India oraz polskie nieszkliwione naczynia gliniane marki Gliniany Zdrój oczyszczające wodę pitną z szkodliwych substancji oraz nasycające je przeciwzapalnymi mikrocząsteczkami gliny.

Będzie również możliwość zamówienia obiadu, a dla wszystkich uczestników organizator, czyli redakcja miesięcznika „Zdrowie bez Leków” przewidział darmowy serwis kawowo-herbaciany.

Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów. Liczba miejsc ograniczona do 210.

Opinie (0)

Dodaj opinię