Ekologiczne mydło w płynie 400 ml

Ekologiczne mydło w płynie 400 ml

Firma Gold Drop oferuje produkty serii „eco-line", które powstały w trosce o ochronę środowiska naturalnego. Jednym z tych produktów jest ekologiczne mydło w płynie.

Poj. 400 ml

Cena brutto 8,50 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Ekologiczne mydło w płynie 400 ml

Mydło w płynie „eco-line" posiada certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, który zostaje przyznawany wyrobom spełniającym kryteria ekologiczne zawarte w Rozporządzeniu (WE) 1980/2000 oraz wymaganiami zawartymi w Decyzji Komisji 2005/342/WE. Oznakowanie ekologiczne Ecolabel, jest głównym europejskim wyróżnieniem, które zostaje przyznawane wyrobom spełniającym wyższe normy środowiskowe.

Mydło z serii „eco-line", przeznaczone jest do codziennego użytku, jego delikatne składniki powodują, że skóra nawet po wielokrotnym myciu nie ulega wysuszeniu. Posiada ono neutralne pH, co sprawia, że jest wyjątkowo łagodne dla wrażliwej i delikatnej skóry, fakt ten potwierdzają badania dermatologiczne. Naturalne mydło z naturalnych składników wzmacnia warstwy lipidowe skóry, gliceryna poprawia elastyczność i miękkość natomiast betaina nawilża i łagodzi podrażnienia.

Poj. 400 ml

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: