Nie Bądź GRUBASEM

Autor: Anna Kołodziejska

Nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca, zaburzenia wzwodu, trudności z osiągnięciem orgazmu, bezpłodność, bóle mięśni i stawów, depresja, choroby serca, zawał serca, demencja, udar mózgu to tylko niektóre z chorób, których ryzyko znacząco wzrasta wraz z patologicznym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Książka „Nie bądź grubasem – medycyna praktyczna”, którą trzymasz w rękach jest zaproszeniem do walki. O zdrowie, o uśmiech, i tylko przy okazji o zgrabną sylwetkę.

Cena brutto 39,00 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Książka „Nie bądź grubasem – medycyna w praktyce” 

Nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca, zaburzenia wzwodu, trudności z osiągnięciem orgazmu, bezpłodność, bóle mięśni i stawów, depresja, choroby serca, zawał serca, demencja, udar mózgu...

To tylko niektóre z chorób, których ryzyko znacząco wzrasta wraz z patologicznym nadmiarem tkanki tłuszczowej. „Oczywiście żaden lekarz nie postawi diagnozy, że pacjent umarł, bo był gruby.” Ale czy na pewno słusznie?

Książka „Nie bądź grubasem”, którą trzymasz w rękach jest zaproszeniem do walki. O zdrowie, o uśmiech, i tylko przy okazji o zgrabną sylwetkę. 

Anna Kołodziejska to aktywna zawodowo lekarka, specjalizująca się w zawodzie chirurga; miłośniczka sportu (w latach 2013–2016 reprezentantka kraju z ramienia Kadry Narodowej Kickboxingu), pasjonatka zdrowego żywienia, pisarka (autorka książek podróżniczych „Gruzja welocypedem” oraz „Chirurgica w Nepalu”).

Autor: Anna Kołodziejska

Ilość stron: 152

Oprawa: Miękka

Format: 145 x 205mm

Dowiedz się więcej...

Dieta DASH – antidotum na choroby cywilizacyjne

2021-03-17

Dieta DASH – antidotum na choroby cywilizacyjne

Wiele źródeł podaje, że dieta DASH jest najzdrowszą dietą na świecie, a więc warto pochylić się nad jej założeniami. Czym więc jest dieta DASH i jakie jest jej znaczenie dla naszego zdrowia? Otóż [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako:

Powiązane artykuły na blogu