Recepta na leki naturalne

Autor: Mark Stengler, NMD;James F. Balch, MDRobin Young Balch, ND

Recepta na leki naturalne to książka, która podbiła rynek amerykański–została sprzedana w setkach tysięcy egzemplarzy.Publikacja ta to ponad 1000-stronicowe kompendium wiedzy na temat skutecznych metod walki z chorobami stosowanymi we współczesnej medycynie. Metody te poparto obszerną, rzetelnie opracowaną bibliografią naukową. Jest to efekt wielu lat praktyki lekarskiej autorów książki,a ich wiarygodność uwierzytelnia holistyczne podejście do ludzkiego organizmu. Traktują ciało jak nierozłączną całość, jako system precyzyjnie połączonych naczyń, które wzajemnie na siebie oddziałują. Rozważnie i z ogromnym wyczuciem łączą najlepsze konwencjonalne i naturalne metody leczenia. 

Cena brutto 129,00 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Recepta na leki naturalne – Autor: Mark Stengler, NMD;James F. Balch, MDRobin Young Balch, ND

Recepta na leki naturalne to książka, która podbiła rynek amerykański–została sprzedana w setkach tysięcy egzemplarzy.Publikacja ta to ponad 1000-stronicowe kompendium wiedzy na temat skutecznych metod walki z chorobami stosowanymi we współczesnej medycynie. Metody te poparto obszerną, rzetelnie opracowaną bibliografią naukową. Jest to efekt wielu lat praktyki lekarskiej autorów książki,a ich wiarygodność uwierzytelnia holistyczne podejście do ludzkiego organizmu. Traktują ciało jak nierozłączną całość, jako system precyzyjnie połączonych naczyń, które wzajemnie na siebie oddziałują. Rozważnie i z ogromnym wyczuciem łączą najlepsze konwencjonalne i naturalne metody leczenia. Alfabetyczny katalog chorób przedstawiony jest prostym, zrozumiałym językiem. Opisuje ponad 200 różnych dolegliwości–od tych najpoważniejszych po przypadłości mniejszej wagi:cukrzycę, miażdżycę i choroby serca, boreliozę, depresję, nowotwory, kamicę nerkową, chorobę Alzheimera, otyłość, choroby przewodu pokarmowego oraz wiele innych, które obejmują coraz szersze grono współczesnej populacji. Oprócz charakterystyki poszczególnych schorzeń w książce przedstawiono ich objawy, pierwotne przyczyny, a także wykaz testów oraz badań koniecznych do postawienia właściwej diagnozy. Najwięcej miejsca autorzy poświęcają leczeniu, aby pacjent mógł trwale wrócić do zdrowia.Trzej wybitni lekarze: Mark Stengler, James F. Balch i Robin Young Balch prezentują szerokie horyzonty i brak uprzedzeń. Błyskotliwie sumują niemal stulecie badań medycyny konwencjonalnej.Autorzy książki z dużą uwagą podchodzą również do kuracji spoza kręgów cywilizacji europejskiej i anglosaskiej, stosowanych z powodzeniem od wielu lat. Wracają też do terapii, które w świecie zdominowanym przez koncerny farmaceutyczne straciły popularność, choć ich skuteczność jest bezdyskusyjna.Tym, co wyróżnia Receptę od podobnych pozycji wydawniczych jest siedem super recept umieszczonych pod opisem każdej z chorób. Opisano w nich siedem najlepszych naturalnych sposobów, które stosowane łącznie lub wybiórczo–pomogą szybciej i skuteczniej przeciw działać degradacji naszego organizmu. Wykorzystywane na całym świecie od wieków ziołolecznictwo,zdobycze medycyny Dalekiego Wschodu, akupunktura i akupresura, a także hydro-i aromaterapia,homeopatia i bodywork w połączeniu z odpowiednią dietą i suplementacją tworzą potężny zbiór broni przeciwko naszym niewidzialnym i podstępnym wrogom–chorobom.
Recepta na leki naturalne to niezwykle wartościowa publikacja, która obowiązkowo powinna się znaleźć w każdej domowej bibliotece!
Mark Stengler, NMD to licencjonowany lekarz naturopata, współautor Prescriptionfor DrugAlternatives, autor ponad trzydziestu książek oraz jednego z najpopularniejszych amerykańskich biuletynów poświęconych zdrowiu–„Health Revelations”.
Doktor Stengler jest ekspertem w łączeniu najlepszych konwencjonalnych i naturalnych metod leczenia. Jego gabinet znajduje się w Encinitas wstanie Kalifornia, a jego oficjalną stronę internetową znajdziecie pod adresem www.markstengler.com.James
F. Balch, MDto autor największych medycznych bestsellerów wszech czasów, uznany lekarz i współautor pierwszych dwóch wydań książki Prescription for Nutritional Healing,która sprzedała się włącznym nakładzi eokoło ośmiu milionów egzemplarzy. Doktor Balch jest również współautorem Prescription for Drug Alternatives, często pojawia się w radiu i telewizji, regularnie wykłada na północnoamerykańskich uniwersytetach.Robin Young Balch, NDto specjalistka naturoterapii i współautorka Prescription for Drug Alternatives,która w mistrzowskim stopniu opanowała chińskie ziołolecznictwo i specjalizuje się w aromaterapii,refleksoterapii i akupresurze.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: