Podręcznik Rife`a. Terapie uzupełniające biorezonans. Tom 2

Autor: Nenah Silver

Jesteś chory. Być może jest to przewlekła choroba o wyniszczających objawach, albo przypadłość o kłopotliwych syndromach, będących źródłem nieznacznych dolegliwości.

Zdesperowany, pożyczasz lub kupujesz urządzenie do biorezonansu i starannie przygotowujesz się do sesji.(…) pojawiają się bóle mięśni i stawów, wzdęcia i skurcze, wysypka na skórze lub odczucie zmęczenia i problemy z koncentracją (…) Niezależnie od rodzaju reakcji na biorezonans, zaczynasz się zastanawiać: Dlaczego czuję się tak parszywie?

Cena brutto 63,00 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Jesteś chory. Być może jest to przewlekła choroba o wyniszczających objawach, albo przypadłość o kłopotliwych syndromach, będących źródłem nieznacznych dolegliwości.

Zdesperowany, pożyczasz lub kupujesz urządzenie do biorezonansu i starannie przygotowujesz się do sesji.(…) pojawiają się bóle mięśni i stawów, wzdęcia i skurcze, wysypka na skórze lub odczucie zmęczenia i problemy z koncentracją (…) Niezależnie od rodzaju reakcji na biorezonans, zaczynasz się zastanawiać: Dlaczego czuję się tak parszywie?

To normalna reakcja. Życie drobnoustrojów jest naprawdę aktywne. Kradną one Twoje substancje odżywcze, przywłaszczają komórki i wydzielają do krwiobiegu odpady.(…) Wydalenie odpadów toksycznych będących produktem ubocznym rifowania to ciężkie zadanie. Przyda ci się wszelka możliwa pomoc.

Często ulgę przynosi już samo zwiększenie ilości pitej wody.(…) Jeśli nie będziesz pić, zatrujesz się odpadami.(…)

Detoksykację nazywa się czasami oczyszczaniem.(…) Odgrywa ona znaczącą rolę w zachowaniu zdrowia. Można ją porównać do usunięcia starych liści z koryta strumienia: bez takiego „czyszczenia” woda nie może wartko płynąć. Kiedy o nich przeczytasz, zmotywuje Cię to do wypróbowania ich.

Autorka ponownie z wielką starannością dobrała takie informacje o oczyszczaniu organizmu, które są omawiane pobieżnie lub całkowicie pomijane w kręgach mainstreamowych i holistycznych.

Przedstawiła je w sposób, który ma zainspirować czytelnika do dalszego zbadania interesujących go kwestii. Internet, biblioteki i sklepy ze zdrową żywnością to cenne źródła wiedzy.

Nawet jeśli nie jesteś pewien, czy biorezonans to coś dla Ciebie lub jeśli nie masz dostępu do urządzenia, wprowadzenie co najmniej jednej z opisanych tu metod do swojego programu leczniczego może przynieść Ci wiele korzyści.

WSTĘP

Jesteś chory. Masz tego serdecznie dość. Możliwe, że ten stan zagraża twojemu życiu. Być może jest to przewlekła choroba o wyniszczających objawach albo przypadłość o kłopotliwych syndromach, będących źródłem nieznacznych dolegliwości. Niezależnie od sytuacji, chcesz jak najszybciej wyzdrowieć.

Zdesperowany pożyczasz lub kupujesz urządzenie częstotliwościowe i starannie przygotowujesz się do sesji. Zdecydowałeś się zniszczyć lub przynajmniej unieszkodliwić mikroby. Po pierwszej sesji albo już w trakcie biorezonansu czujesz się jednak gorzej, a nie lepiej. Jesteś obolały i oszołomiony, masz mdłości i zawroty głowy. Być może zaczyna boleć cię głowa i gardło jak przy początkach grypy albo pojawiają się bóle mięśni i stawów, wzdęcia i skurcze, wysypka na skórze lub odczucie zmęczenia i problemy z koncentracją. Zauważasz, że kolor twojego moczu zmienił się na jasnożółty (w przeciwieństwie do złocistego, który czasami występuje przy przyjmowaniu zbyt dużej dawki suplementów witaminowych). Niezależnie od rodzaju reakcji na biorezonans zaczynasz się zastanawiać dlaczego tak źle się czujesz.

To normalna reakcja. Maszyna robi dokładnie to, do czego została stworzona, niszczy mikroby.

Życie drobnoustrojów jest naprawdę aktywne. Kradną one Twoje substancje odżywcze, przywłaszczają komórki i wydzielają do krwiobiegu odpady. Nie zapominajmy też o reprodukcji, która ma zapewnić tym podstępnym żyjątkom ciągłość znęcania się nad Twoim organizmem. Zmniejszenie aktywności patogenów (a czasami ich rozbicie) prowadzi do pojawienia się zanieczyszczeń. Martwe mikroby i wydobywające się z nich toksyny zapychają krwiobieg. Szczątki utrudniają drenaż limfatyczny, zalewają tkanki i stawy oraz przesączają się przez barierę krew-mózg, co wpływa negatywnie na zdolność myślenia, odczuwania i poruszania się. Komórki odpornościowe szybko pochłaniają odpady, ale nie tak szybko, żebyś tego nie odczuł. Po spełnieniu tej funkcji nie nadają się już do użytku i są eliminowane.

Wydalenie odpadów toksycznych będących produktem ubocznym biorezonansu to trudne zadanie. Przyda ci się wszelka możliwa pomoc. Możesz być pewien, że kiedy znajdziesz częstotliwości odpowiadające Twoim dolegliwościom, będzie po czym sprzątać.

Często ulgę przynosi już samo zwiększenie ilości pitej wody. Więcej wody oznacza mniejszy stosunek odpadów drobnoustrojowych do płynów ustrojowych. Jeśli nie będziesz pić, zatrujesz się odpadami. Uważam, że jeśli nie jesteś skłonny zwiększyć ilości pitej wody, powinieneś całkowicie zrezygnować z biorezonansu, żeby nie pogorszyć swojego stanu. W następnym rozdziale omówię rodzaj i ilość zalecanej wody.

A co wtedy, gdy nie odczuwasz żadnych z wyżej wymienionych symptomów? Czy oznacza to, że sesje nie działają? Niekoniecznie. Jeśli w Twoim ciele znajduje się wystarczająca ilość minerałów, możesz nie mieć zbyt wielu, a nawet żadnych objawów.

Nawet jeśli symptomy związane z obecnością odpadów po biorezonansie aktywnym Cię nie dotyczą, możesz zmaksymalizować otrzymywane korzyści, stosując co najmniej jedną z opisanych tu metod uzupełniających. Niektóre z nich, takie jak dieta i zioła, skupiają się na wzmocnieniu organizmu i tkanek. Inne, np. kuracja w saunie, obejmują detoksykację — eliminację odpadów powstałych w wyniku choroby i stresu.

Detoksykację nazywa się czasami „oczyszczaniem”. Pewna lekarka sprzeciwiła się mojemu stosowaniu słowa „oczyszczanie”, które według niej sugerowało, że ciało jest „brudne”. Określenie to opisuje po prostu eliminację odpadów, które pozostawione w organizmie, zatruwają go i sprzyjają rozprzestrzenianiu się mikrobów.

Nie należy lekceważyć znaczenia detoksykacji. Odgrywa ona znaczącą rolę w zachowaniu zdrowia. Można ją porównać do usunięcia starych liści z koryta strumienia ­— bez takiego „czyszczenia” woda nie może wartko płynąć. Niektórzy zdziwią się pewnie, że oczyszczanie jest takie proste. Wszystkie opisane w tym rozdziale kuracje są ważne. Kiedy o nich przeczytasz, zmotywuje Cię to do wypróbowania ich. Jeśli masz uporczywy lub poważny problem medyczny, koniecznie skonsultuj się z lekarzem medycyny. Większość konwencjonalnie szkolonych specjalistów nie ma jednak nastawienia, wiedzy, chęci i czasu niezbędnych do sprawdzenia kuracji opisanych w tym rozdziale. Wyszydzając przedstawione tu metody bez zapoznania się z nimi, mogą nadszarpnąć Twoją pewność siebie i zdrowie. Szukając nadzoru medycznego, upewnij się, że Twój lekarz ma doświadczenie w stosowaniu metod holistycznych.

Omawiane w tej części tematy to: Woda, Popularne napoje i napoje „zdrowotne”, Żywność, Zioła, Wybrane suplementy odżywcze, Terapie tlenowe, Srebro koloidalne, Oczyszczanie okrężnicy, Ćwiczenia, Praca z ciałem, Światło i kolor, Kuracja w saunie oraz Sen, odpoczynek i medytacja. Starannie dobrałam informacje, które są omawiane pobieżnie lub całkowicie pomijane w kręgach mainstreamowych i holistycznych. Przedstawiłam je w sposób, który ma zainspirować czytelnika do dalszego zbadania interesujących go kwestii. Internet, biblioteki i sklepy ze zdrową żywnością to cenne źródła wiedzy.

Nawet jeśli nie jesteś pewien, czy biorezonans to coś dla Ciebie lub jeśli nie masz dostępu do urządzenia częstotliwościowego, wprowadzenie co najmniej jednej z opisanych tu metod do swojego programu leczniczego może przynieść Ci wiele korzyści.dr Nenah Sylver

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: