ZDROWIE CZŁOWIEKA W NIEZDROWYM ŚWIECIE

Autor: Borys Bołotow

Nie na darmo Borysa Bołotowa nazywa się „ukraińskim czarodziejem”!

Akademik Bołotow to biolog, chemik, fizyk, który poświęcił ponad 40 lat życia na badania naukowe. Jego zrozumienie fizjologii człowieka i leczenia chorób to epokowy przełom w nauce. Medycyna przyszłości będzie opierać się na tezach Bołotowa, jego teorii komórkowego odmładzania organizmu i leczenia chorób deformacyjnych. Stosując jego system leczenia, w ciągu pół roku udało się zregenerować palce rąk i nóg po silnym odmrożeniu. Takich „cudów” w arsenale uczonego jest wiele. Zalecenia Borysa Bołotowa są jasne, proste i łatwe do przestrzegania. Każdy człowiek jest w stanie przygotować preparaty enzymatyczne i inne lekarstwa, aby wyleczyć się z najcięższych chorób.

Cena brutto 49,90 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie. Autor: Borys Bołotow

Nie na darmo Borysa Bołotowa nazywa się „ukraińskim czarodziejem”!

Akademik Bołotow to biolog, chemik, fizyk, który poświęcił ponad 40 lat życia na badania naukowe. Jego zrozumienie fizjologii człowieka i leczenia chorób to epokowy przełom w nauce. Medycyna przyszłości będzie opierać się na tezach Bołotowa, jego teorii komórkowego odmładzania organizmu i leczenia chorób deformacyjnych. Stosując jego system leczenia, w ciągu pół roku udało się zregenerować palce rąk i nóg po silnym odmrożeniu. Takich „cudów” w arsenale uczonego jest wiele. Zalecenia Borysa Bołotowa są jasne, proste i łatwe do przestrzegania. Każdy człowiek jest w stanie przygotować preparaty enzymatyczne i inne lekarstwa, aby wyleczyć się z najcięższych chorób. W niniejszym wydaniu legendarnej już książki akademika Bołotowa Czytelnik znajdzie informacje o jego nowych odkryciach. Oto niektóre z nich:

  • leczenie raka przy pomocy ciepła
  • przekształcenie tkanek rakowych za pomocą regeneracji
  • leczenie chorób narządów wewnętrznych z zastosowaniem efektu Bołotowa – Naumowa
  • ratunek dla mięśnia sercowego dzięki zasadom fizyki eterowej

Dzięki niniejszej książce każdy będzie w stanie zbliżyć się do medycyny przyszłości i zechcesz żyć według zasad Bołotowa!

Autor: Borys Bołotow

Oprawa: miękka

Format: 139×200

Ilość stron: 432 str.

Artykuł z miesięcznika “Zdrowie bez leków” 5/2019

„Krótki opis zasad medycyny Borysa Bołotowa”

Romuald Kosznik 

Chciałbym Państwu przybliżyć nieznane jeszcze u nas podstawy medycyny Borysa Bołotowa. Przestawione poniżej zasady są opisane w jego literaturze, w tym m.in. w książce pt. „Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie”, dostępnej na naszym rynku wydawniczym.  Warto zapoznać się z tymi zasadami, chociażby dlatego, żeby wiedzieć, dlaczego chorujemy i co zrobić, aby ograniczyć chorowanie do minimum.

Zwiększenie liczby młodych komórek

Nasz organizm składa się z funkcjonalnych komórek oraz tkanki łącznej. Komórki stale podlegają podziałowi, tworzą się nowe i stopniowo się starzeją.

Efektywna metoda odmłodzenia polega na wyprowadzeniu (zniszczeniu, rozszczepieniu) starych komórek o obniżonej funkcji życiowej, których miejsce powinny zająć młode, aby pomóc organizmowi wywołać niezbędne wyodrębnienie enzymu pepsyny w żołądku.

W tym celu należy przez 30 minut po posiłku, który już częściowo zaczął ulegać trawieniu, przyjąć na koniec języka około 1 g soli kuchennej, trzymać ją przez kilka minut, a następnie przełknąć razem ze śliną. Taka mała ilość soli nie ma szkodliwego działania na organizm – wręcz przeciwnie. W danym przypadku taka procedura jest nadzwyczaj dla nas pożyteczna.

Już starożytni Grecy zalecali ssanie szczypty soli po jedzeniu (a u nas się mówi, że sól to „biała śmierć”). Okazuje się, iż dzięki soli zaczyna się odruchowo wydzielać sok żołądkowy, zawierający wszystkie niezbędne składniki, potrzebne do rozszczepienia starych komórek.

Soki żołądkowe, trafiając do krwi, rozszczepiają nie tylko stare komórki, ale i uszkodzone (przez azotany, substancje rakotwórcze, wolne rodniki i różne toksyny, metale ciężkie oraz substancje radioaktywne). Pochodne pepsyny rozpuszczają we krwi (rozszczepiają) także komórki rakowe i komórki organizmów chorobotwórczych. One nie rozpuszczają tylko swoich młodych komórek, ponieważ aminokwasowy skład pepsyny podobny jest do aminokwasowego składu białek młodych komórek.

Odmłodzenia kolonii komórkowych można dokonać za pomocą wielu metod. Jeszcze w głębokim średniowieczu w celu odmłodzenia zalecano spożycie wraz z pożywieniem rośliny z rodziny rojnika lub innej, zdolnej do stymulacji wydzielania soku żołądkowego. Do nich należą: szczawik  zajęczy, szczaw, babka, koper, fenkuł, bobrek trójlistkowy, kapusta, pokrzywa, koniczyna, kapusta morska, eleuterokok, różeniec górski, cytryniec, szczodrak krokoszowaty, aralia wysoka, żeń-szeń, itd. Ogólnie razem 100 roślin.

Jak wykorzystywać rośliny?

Poniżej podaję kilka zaleceń:

wziąć na język 1 g soli, potrzymać kilka minut i przełknąć ślinę. Procedury tej należy dopełnić zaraz po jedzeniu, a także po godzinie od przyjęcia pokarmu. Można ją powtarzać w ciągu dnia do 10 razy. Można jeść solone, a także kiszone warzywa (a nawet owoce). Przy czym należy solić także arbuzy, dynie, twaróg, masło i śmietanę. Dobrze byłoby nie używać w tym czasie oleju roślinnego.

Po jedzeniu dobrze by było zjeść 1–2 łyżki kapusty morskiej lub nieduży kawałek solonego śledzia. Barszcz lepiej jest gotować z kapusty kiszonej z dodatkiem kiszonego buraka, kiszonej marchwi, kiszonej cebuli itp.

Rośliny z rodziny gruboszowatych (rojnik) lepiej jest także kisić. W tym celu najlepiej wypełnić trzylitrowy słoik roślinami (na przykład rojnikiem), dodać 1 łyżeczkę soli kuchennej i 0,5 g drożdży i odstawić to wszystko na kilka dni do kiszenia. Potem można przyjmować po 1 łyżce stołowej w czasie posiłku.

Powyższe przepisy sprzyjają zwiększeniu w krwi substancji pepsynopochodnych, co jest nadzwyczaj ważne  dla odmłodzenia i wyzdrowienia.

Lekarze czasami zalecają pacjentom przyjmowanie soku żołądkowego zwierząt (na przykład psów, świni, krów). Ale te soki żołądkowe nie są dobre dla człowieka. Ich zamiennikiem jest kwas solny. On również, jak i sól, pomaga w zwiększeniu ilości soków żołądkowych i naturalnych substancji pepsynopochodnych we krwi. Tutaj dobrze by było zauważyć, iż przyjmowanie kwasu solnego (przykładowo od 0,1 do 0,3 proc.) pomaga szybkiemu rozsysaniu polipów w przewodzie pokarmowym, gojeniu się hemoroidów i rzeczywistemu wyzdrowieniu całego przewodu pokarmowego.

Dla stymulacji soków żołądkowych używa się także ostrych przypraw i goryczy (piołunu): pieprzu, gorczycy, adżiki, chrzanu, rzodkwi, kolendry, tymianku, cynamonowca, mięty. Soki należy pić z dodatkiem kwasu solnego lub „wódki carskiej”.

Balsam Bołotowa „Carska Wódka”:

wziąć 1 l wody, 1 łyżkę stołową skoncentrowanego kwasu siarkowego (98 proc.), 1 łyżkę stołową skoncentrowanego kwasu solnego (38 proc.), 4 tabletki nitrogliceryny (zawierającej kwas azotowy), pół szklanki octu z winogron (9 proc.). Wszystkie komponenty wymieszać. Przyjmować 4 razy w ciągu dnia po 1 łyżce stołowej (lub kieliszek) w czasie jedzenia lub zaraz przed posiłkiem.

Dowiedz się więcej...

Toksyczny i niebezpieczny kadm

2021-08-31

Toksyczny i niebezpieczny kadm

Większość metali śladowych jest pożytecznych i potrzebnych dla zdrowia oraz dla właściwego funkcjonowania organizmów żywych, a niektóre z nich są nawet nazywane „pierwiastkami niezbędnymi”. Jedna [...]

Czytaj więcej

Toksyczny ołów

2021-08-02

Toksyczny ołów

Ołów to pierwiastek chemiczny należący do grupy metali ciężkich. Główna ruda ołowiu (galena) często zawiera srebro, zatem zrozumiałe było wielkie zainteresowanie tym pierwiastkiem zapoczątkowane [...]

Czytaj więcej

Zatrucia grzybami

2020-05-07

Zatrucia grzybami

Temat zatruć grzybami powraca jak bumerang, gdy rozpoczyna się okres grzybobrania. A ponieważ takie zatrucia są zazwyczaj bardzo poważne, to należy szybko reagować. Jak takie zatrucie rozpoznać?

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu