Możesz wyleczyć choroby tarczycy. Samodzielna diagnostyka i program przywracający zdrowie

Jak wykazują badania, większość osób traci zdrowie tylko dlatego, że zbyt późno zauważa, że coś jest nie w porządku. Dzięki książce dr Amy Myers, Ty oraz Twoi bliscy możecie uniknąć tego losu. Jesteś ciągle zmęczony? Twój umysł spowija mgła? Nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów albo opanować drżenia? Walczysz z bezsennością, atakami paniki? Lekarze twierdzą, że Twoje wyniki są prawidłowe, a Ty powinieneś jeść mniej i więcej ćwiczyć? Jeśli dręczą Cię którekolwiek z powyższych dolegliwości, powinieneś przeczytać tę książkę

Cena brutto 59,90 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Zauważ znaki ostrzegawcze zanim będzie za późno!

Jak wykazują badania, większość osób traci zdrowie tylko dlatego, że zbyt późno zauważa, że coś jest nie w porządku. Dzięki książce dr Amy Myers, Ty oraz Twoi bliscy możecie uniknąć tego losu. Jesteś ciągle zmęczony? Twój umysł spowija mgła? Nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów albo opanować drżenia? Walczysz z bezsennością, atakami paniki? Lekarze twierdzą, że Twoje wyniki są prawidłowe, a Ty powinieneś jeść mniej i więcej ćwiczyć? Jeśli dręczą Cię którekolwiek z powyższych dolegliwości, powinieneś przeczytać tę książkę. To nic, że Twój lekarz lekceważy to, co mu mówisz. Doktor Myers Cię wysłucha. Doskonale wie, jak frustrujące, przygnębiające i wyczerpujące jest słuchanie diagnoz mówiących, że wszystko z Tobą w porządku, podczas gdy sam masz poczucie, że to nieprawda.

Choroby tarczycy głównym winowajcą?

Czy wiesz, że Twoje objawy mogą być tak naprawdę spowodowane zaburzeniami tarczycy? To choroby tarczycy stanowią ukrytą przyczynę wielu problemów zdrowotnych, które mogą poważnie obniżyć jakość Twojego życia. Zaburzenia tarczycy, takie jak choroba Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy, dotyczą co piątego Polaka, a połowa chorych nie jest tego świadoma. To niepokojące! Medycyna konwencjonalna często nie potrafi ich właściwie zdiagnozować. A wiesz, co jest w tym najgorsze? Większość lekarzy nie zleci Ci badań w tym kierunku, o ile sam o to nie poprosisz.

Możesz pomóc sobie i… lekarzowi

Doktor Amy Myers sama cierpiała niegdyś z powodu nietrafionej diagnozy. Ona, jak nikt inny, wie, co czujesz. Sprawdziła, jak można wybrnąć z tej sytuacji. Teraz oddaje w Twoje ręce klucz do odzyskania zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki przedstawionym w książce informacjom dowiesz się, jak naprowadzić lekarza na właściwą diagnozę, o jakie badania go poprosić i co oznaczają ich wyniki.

Domowe sposoby na schorzenia tarczycy

Dodatkowym atutem tej publikacji jest opracowany przez Autorkę program, który pozwoli Ci określić właściwy typ i dawkę hormonu tarczycy, jaką powinieneś przyjmować. Poznasz rolę jelit, diety, toksyn i stresu w powstawaniu i rozwoju zaburzeń funkcjonowania tarczycy. Otrzymasz także kompletny czterotygodniowy plan umożliwiający przywrócenie zdrowia i cofający objawy, które nękały Cię od dłuższego czasu. Wszystko to zostało uzupełnione praktycznymi poradami dotyczącymi diety i żywienia, a także suplementów, ćwiczeń, zarządzania stresem i właściwego snu.

Dowiedz się więcej...

Jod

2021-06-07

Jod

Jod Jod jest niemetalem zaliczanym do grupy fluorowców nazywanych też „chlorowcami” lub „halogenami”. Szacuje się, że ok. 70 proc. jodu znajduje się w morskich osadach dennych – spacery nad brze [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: