Kuracje mojego życia

Liliann Kristinn Elmborg

W swoim dorobku ma takie książki jak: Do zdrowia bez tabletek, Sekrety kuracji oczyszczających, Skuteczne kuracje oczyszczające, opisujące metody oczyszczania, które jej samej pozwoliły wyjść z ciężkiej, długotrwałej choroby i odstawić do lamusa wózek inwalidzki, do którego przez wiele lat była przykuta. Po latach prób i błędów oraz studiowania zasad medycyny naturalnej znalazła własną drogę do zdrowia: kuracje oczyszczające ze złogów i regenerujące organizm, ale także działające wzmacniająco, odmładzająco i dodające energii. Kuracje te są adresowane do wszystkich chcących zachować zdrowie i sprawność. Zarówno w kraju, jak i za granicą prowadzi prelekcje na temat medycyny naturalnej.

Andrzej Zalewski: Jesteś autorką trzech książek o oczyszczaniu organizmu i możliwościach zapobiegania pewnym schorzeniom przez wzmocnienie układu immunologicznego. Co skłoniło cię do ich napisania?

Liliann Elmborg: Napisałam je z kilku powodów, wśród których najważniejszym jest nakłonienie moich Czytelników do autentycznego zadbania o zdrowie. Poza tym nie mogę się nadziwić, że ludzie dbający o zewnętrzną czystość zdają się w ogóle nie myśleć o oczyszczeniu organizmu od środka. A przecież codziennie jesteśmy narażeni na działanie różnych szkodliwych substancji chemicznych, zarazków i pasożytów, z którymi nasze organizmy nie są w stanie się uporać.

AZ: Wydaje mi się, że twoja książka jest nie tylko ciekawą lekturą, lecz także doskonałym przewodnikiem, który każdy zainteresowany tym tematem powinien mieć pod ręką.

LE: Starałam się, by zawierała ona nie tylko bogaty zbiór potrzebnych i skutecznych kuracji, lecz także by była jasna w odbiorze i przydatna na co dzień. Tekst powinien być jak szyba – przejrzysty. Słowa nie mogą być jak krzaki, przez które trzeba się przedzierać, żeby dotrzeć do istoty rzeczy. Najistotniejsze jest to, aby ludzie zrozumieli, jak bardzo mogą pomóc sobie sami przez oczyszczenie organizmu.

AZ: Ukończyłaś w Polsce Akademię Muzyczną, kariera pianistki koncertowej stała przed Tobą otworem, i wtedy zaczęły się problemy. Ostre objawy astmy, alergii i reumatyzmu. Przez długi czas byłaś przykuta do wózka inwalidzkiego, właściwie bez nadziei na jakąkolwiek poprawę. Ale nie poddałaś się i znalazłaś własną ścieżkę do zdrowia. Naprawdę skuteczną.

LE: Moje życie przez wiele lat było prawdziwym piekłem. Ale czasem cierpienia motywują. Przeszłam wiele nieudanych prób leczenia, korzystając zarówno z zabiegów medycyny konwencjonalnej, jak i alternatywnej. Wtedy zaczęłam szukać ratunku w studiowaniu starych przepisów ziołoleczniczych i wszystkie je sprawdzałam na sobie. Po latach prób i błędów znalazłam wreszcie skuteczny program oczyszczania organizmu. Moją własną – jak mówisz, „ścieżkę do zdrowia”.

Myślę jednak, że i zioła nie do końca by mi pomogły, gdybym nie zaczęła jednocześnie stosować specjalnego aparatu, który emitując prądy elektryczne, napełnia organizm energią.

AZ: Czy zachodzi zjawisko synergii przy łączeniu kuracji ziołowych z użyciem wspomnianego przez ciebie aparatu elektrycznego?

LE: Trochę tak. Ten aparat nazywa się Medikzap. Same kuracje ziołowe są skuteczne, ale aparat ten wzmacnia ich działanie, mobilizując system immunologiczny i przywracając naturalną równowagę energetyczną organizmu.

Już Edgar Cayce (1877–1945), największy wizjoner amerykański, mówił o wpływie elektryczności na organizm człowieka. Według niego „u podstaw życia leży najprostsza forma wibracji elektrycznej”. To ona decyduje o prawidłowym funkcjonowaniu całego naszego organizmu. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że zbyt mała ilość energii elektrycznej w naszych organizmach może doprowadzić do zachwiania równowagi pracy poszczególnych narządów i ich wzajemnego współdziałania.

AZ: Czy masz jakieś przesłanie dla Czytelników?

LE: Chciałabym, by moja praca inspirowała do dalszych poszukiwań. Najważniejsze jest bowiem, by wsłuchać się w swój organizm, pozwolić intuicji dojść do głosu. Zaufać samemu sobie i naturze.

Zapraszam do obejrzenia na YouTube NTV wywiadu pt. „Zapper – mity i fakty – Liliann Elmborg”.

Więcej informacji na stronie: www.medi-flowery.com lub pod nr tel.: 506 807 654.