Pieprz Cayenne 50g

Pieprz cayenne to źródło bezcennej dla zdrowia kapsaicyny – organicznego związku chemicznego, który hamuje działanie neuropeptydu odpowiadającego za wszelkie stany zapalne. Łagodzi również objawy zapalenia stawów, bóle głowy oraz ból w przebiegu neuropatii cukrzycowej.

Pieprz cayenne 50 g

Cena brutto 4,59 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Pieprz cayenne to odmiana przyprawy produkowana ze specjalnej odmiany papryki – Capsicum frutescens, która tuż po osiągnięciu dojrzałości jest suszona, a następnie mielona na proszek. Roślina zawiera flawonoidy i karotenoidy, które niszczą wolne rodniki odpowiedzialne za rozwój stanów zapalnych i chorób. Flawonoidy pełnią dodatkowo funkcje naturalnych środków chroniących roślinę przed atakiem ze strony owadów i grzybów. 

Pieprz cayenne to źródło bezcennej dla zdrowia kapsaicyny – organicznego związku chemicznego, który hamuje działanie neuropeptydu odpowiadającego za wszelkie stany zapalne. Łagodzi również objawy zapalenia stawów, bóle głowy oraz ból w przebiegu neuropatii cukrzycowej. Kapsaicyna jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do grupy alkaloidów występującym w roślinach z rodzaju Capsicum (pieprzowiec) z rodziny psiankowatych (Solanaceae). Charakteryzuje się wyraźnym, bardzo ostrym, piekącym smakiem.

Pieprz Cayenne 50 g

Dowiedz się więcej...

Rośliny przeciwpasożytnicze

2020-03-30

Rośliny przeciwpasożytnicze

Specjaliści od medycyny naturalnej zalecają przeprowadzenie przynajmniej raz w roku profilaktycznej terapii przeciwpasożytniczej. Bardzo pomocne są w tym rośliny.

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: