Jarzynka 100 g

Jarzynka w polskiej kuchni jest, obok soli i pieprzu, jedną z najpopularniejszych przypraw, po którą sięgamy. Podkreśla głębię smaku potraw, nadaje im piękny kolor i aromat.

Cena brutto 5,30 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Jarzynka w polskiej kuchni jest, obok soli i pieprzu, jedną z najpopularniejszych przypraw, po którą sięgamy. Podkreśla głębię smaku potraw, nadaje im piękny kolor i aromat. Spotkać ją można w różnych formach – w kostkach lub w proszku. Kompozycje przypraw w zależności od producenta także mogą być zróżnicowane. Jednak zawsze warto sprawdzać skład, zwracając uwagę na to, by był jak najbardziej naturalny – niektóre jarzynki mogą zawierać niebezpieczny glutaminian sodu, który spożywany regularnie kumuluje się w organizmie, wywołując choroby dopiero po latach.

Jarzynka wzbogaca smak wielu dań: zup, sosów, farszów, wywarów, bulionów, pasztetów, placków, dań mięsnych i roślinnych. Można nią doprawiać w zasadzie wszystkie niesłodkie potrawy.

Nasza jarzynka to mieszanka warzyw suszonych: marchwi, pasternaku, cebuli, selera, natki pietruszki, pietruszki, pora, liścia lubczyku. Zawiera również sól kłodawską, hydrolizat białka roślinnego oraz witaminę B2. To niezbędnik w każdej kuchni – z jarzynką każdy eksperyment kulinarny będzie udany.

Jarzynka 100 g

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: