Rozmaryn 30g OF

30g

Rozmaryn to nie tylko przyprawa na co dzień stosowana w naszej kuchni, ale także zioło posiadające wiele właściwości leczniczych. Według literatury zielarskiej wykazuje on działanie ściągające na błony śluzowe, wzmaga trawienie, przyczynia się do poprawy przyswajania pokarmu, łagodzenia bólu żołądka, wspomaga pracę wątroby. 

Cena brutto 2,39 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Rozmaryn to nie tylko przyprawa na co dzień stosowana w naszej kuchni, ale także zioło posiadające wiele właściwości leczniczych. Według literatury zielarskiej wykazuje on działanie ściągające na błony śluzowe, wzmaga trawienie, przyczynia się do poprawy przyswajania pokarmu, łagodzenia bólu żołądka, wspomaga pracę wątroby. Pomaga zwalczać biegunkę i zapanować nad hiperglikemią. Ponadto przyczynia się do protekcyjnego działania przed zwyrodnieniem plamki żółtej, a także wpływa korzystnie na pamięć.

Rozmaryn stanowi świetny dodatek do potraw mięsnych, do ryb, a także do zup i warzyw.

Skład: 100% Rozmaryn

Uwaga:

Nie zażywać, w przypadku alergii na produkt. Tekst na podstawie ogólnodostępnej literatury zielarskiej. Podane informacje nie stanowią porady lekarskiej. 

Dowiedz się więcej...

Rozmaryn – właściwości i zastosowanie

2022-02-17

Rozmaryn – właściwości i zastosowanie

Rozmaryn lekarski (łac. Rosmarinus officinalis) to pięknie pachnący, ciepłolubny, wiecznie zielony krzew pochodzący z rejonów Morza Śródziemnego. Nieprzypadkowa jest dwuczłonowa nazwa rośliny: ro [...]

Czytaj więcej

Częstoskurcz – przyczyny i leczenie

2021-10-13

Częstoskurcz – przyczyny i leczenie

Częstoskurcz (zwany też tachykardią) to zaburzenie rytmu pracy serca. Ta choroba kardiologiczna charakteryzuje się przyspieszonym biciem serca, co może być niebezpieczne dla życia, albowiem częst [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię