Kordycium Neuro-Force

60 kapsułek

Suplement diety Kordycium Neuro-Force to preparat złożony. Połączenie ekstraktu z maczużnika bojowego z ekstraktem z soplówki jeżowatej i mononukleotydem nikotynamidowym (NMN).

Cena brutto 119,00 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Kordycium Neuro-Force

Suplement diety

30,75 g netto / 60 kapsułek

Maczużnik bojowy (Cordyceps militaria) to rodzaj pasożytniczego grzyba rozwijającego się w larwach gąsienic i poczwarek owadów, szczególnie ciem. Należy do rodziny maczużnikowatych.

Dotąd odkryto kilkaset gatunków maczużników, jednak tylko dwa zyskały znaczenie w medycynie, stając się przedmiotem zainteresowania naukowców. Jednym z nich jest maczużnik bojowy.

Maczużnik (Cordyceps) ma udowodnione właściwości przeciwstarzeniowe (dzięki zawartości przeciwutleniaczy), redukuje zmęczenie, zwiększa witalność i zwiększa popęd seksualny. Grzyb ten hamuje rozwój różnego typu komórek nowotworowych, np.: raka płuc, okrężnicy, skóry czy wątroby. Ekstrakt z maczużnika bojowego jest w stanie utrzymywać poziom cukru we krwi we właściwym zakresie, naśladując działanie insuliny. Chroni także przed niektórymi powikłaniami cukrzycy (np. chorobami nerek). Kordyceps może mieć również korzystny wpływ na regulację poziomu cholesterolu, skutecznie pomaga zwalczać stany zapalne.

Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus) należy do rodziny soplówkowatych. W Polsce grzyb objęty jest ścisłą ochroną gatunkową, natomiast w krajach azjatyckich uprawiany jest na plantacjach. Soplówka jeżowata zawiera związki pomocne w stymulowaniu wzrostu komórek mózgowych. Ekstrakty z soplówki jeżowatej zapobiegają uszkodzeniom neuronów, pomagają utrzymywać sprawność intelektualną i pamięć. Soplówka jeżowata może pomóc w regeneracji komórek mózgowych i w poprawie funkcjonowania hipokampu – regionu mózgu odpowiedzialnego za przetwarzanie wspomnień i reakcje emocjonalne.

NMN (mononukleotyd nikotynamidowy) to naturalnie występujący metabolit niacyny (witaminy B3) – jest kofaktorem procesów zachodzących wewnątrz mitochondriów i prekursorem koenzymu NAD+. Do jego kluczowych zadań należy:

Składniki:  

ekstrakt z maczużnika bojowego, ekstrakt z soplówki jeżowatej, mononukleotyd nikotynamidowy (NMN), substancja glazurująca: pullulan.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących.

Zalecana porcja dzienna: 

1 – 2 kapsułki

Sposób użycia:

1 – 2 kapsułki dziennie, po posiłku, popijając odpowiednią ilością wody

Skład zalecanej porcji dziennej:

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Ekstrakt z owocni grzybów maczużnika bojowego (Cordyceps militaris)

250 mg

500 mg

Ekstrakt z owocni grzybów soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus),

250 mg

500 mg

Mononukleotyd nikotynamidowy (NMN)

12,5 mg

25 mg

Należy spożyć przed końcem – data na opakowaniu

Nr partii – patrz na spodzie opakowania

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Wyprodukowano dla:

MGM Biznes Sp. z o.o, ul. Wróblewskiego 19A; 93-578 Łódź

Dowiedz się więcej...

 KORDYCIUM NEURO-FORCE – wszechstronne właściwości

2022-08-16

KORDYCIUM NEURO-FORCE – wszechstronne właściwości

Ciekawostka!Potwierdzono naukowo, że ekstrakt z maczużnika bojowego ma działanie podobne do insuliny, dzięki czemu pozwala na utrzymanie w normie poziomu glukozy we krwi.Z czego słynie firma RawF [...]

Czytaj więcej

Moc grzybów, czyli Kordycium® – NeuroForce

2022-06-03

Moc grzybów, czyli Kordycium® – NeuroForce

Postęp cywilizacyjny i – co za tym idzie – poprawa jakości egzystowania przyczyniają się do wydłużenia ludzkiego życia. Z roku na rok systematycznie rośnie odsetek ludzi w wieku poprodukcyjnym. S [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu