POWERBIOTIC FAT BURNER

60kaps

Powerbiotic Fat Burner to liofilizowana esencja z ekologicznego octu jabłkowego, będąca bardzo bogatym źródłem związków polifenolowych (kwas galusowy, katechiny, epikatechiny), kwasów: cholrogenowego, kawowego, kumarynowego, mlekowego i cytrynowego, aminokwasów, enzymów, witamin, mikroelementów i pektyn.

Powerbiotic Fat Burner przeznaczony jest przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą zadbać o prawidłową masę ciała i uchronić się przed następstwami chorób cywilizacyjnych. Ocet jabłkowy reguluje poziom glukozy, spala tłuszcz, zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i nadciśnienia, obniża poziom triglicerydów i cholesterolu, zapobiega utlenianiu cząsteczek złego cholesterolu LDL. Niweluje też reflux i zgagę.

Cena brutto 110,00 zł

Wybierz wariant

14 dni
od 249 zł

Ocet jabłkowy zmniejsza stężenie glukozy we krwi i zwiększa wrażliwość komórek na insulinę. Ocet jabłkowy jest szczególnie polecany w diecie osób ze stanem przedcukrzycowym, cukrzycą, insulinoopornością i wszelkimi zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Ocet jabłkowy spala tłuszcz oraz pomaga w zredukowaniu masy ciała.

Za działanie hipoglikemiczne octu jabłkowego odpowiada zawarty w nim kwas octowy, który spowalnia wchłanianie cukru z pożywienia do krwi, spowalnia rozkład skrobi do cukrów prostych, oraz zwiększa wrażliwość komórek na insulinę. Ocet jabłkowy przyjmowany przed snem obniża poziom glukozy na czczo, co sugeruje, że zwiększa wydzielanie insuliny. Dzięki regulacji poziomu glukozy we krwi, ocet jabłkowy wpływa na redukcję masy ciała.

Ocet jabłkowy zawiera niezwykle silny przeciwutleniacz - kwas chlorogenowy, który chroni cząsteczki cholesterolu LDL przed utlenianiem, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia miażdżycy. Ponadto, ocet jabłkowy zakwasza w organizmie wyłącznie żołądek, jednocześnie alkalizując pozostałe obszary organizmu. Dzięki temu, niweluje zgagę i refluks. Ocet jabłkowy rozrzedza i zmniejsza ilość śluzu w organizmie, pomagając oczyścić zatoki. Zawarte w occie witaminy: E, B1, B2, pierwiastki: wapń i magnez wspomagają oczyszczenie zatok i leczenie stanu zapalnego.

Składniki:

Liofilizowany ocet jabłkowy, mikronizowany błonnik jabłkowy, celulozowa otoczka kapsułki.

Sposób użycia:

Stosować dwie kapsułki dziennie, najlepiej przed posiłkiem.

Opakowanie: 60 kapsułek

Badania naukowe

Badania przeprowadzone w Japonii wykazały, że po 12 tygodniach stosowania octu jabłkowego masa ciała, BMI, trzewna powierzchnia tłuszczu oraz obwód w talii były znacząco niższe. Ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie, ponieważ reguluje poziom glukozy we krwi i zmniejsza wydzielanie insuliny, co prowadzi do zmniejszenia masy ciała.

Wykazano, że wzbogacenie diety szczurów octem jabłkowym powoduje znaczne zmniejszenie u nich skurczowego ciśnienia krwi (o 20 mm Hg) w porównaniu do osobników, u których w diecie zamiast octu zastosowano wodę dejonizowaną.

Opinie (0)

Dodaj opinię