Wigor i witalność 125 ml

125 ml

Mocny ekstrakt dedykowanych ziół, który pomoże odzyskać naturalną energię życiową, poprawi koncentrację. Dzięki prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu nasza wydajność i efektywność wzrasta, co gwarantuje równowagę umysłową, fizyczną i emocjonalną. W dużej mierze od tej wewnętrznej energii zależy nasz nastrój i dobre samopoczucie, ale także zdrowie i odporność.

Cena brutto 107,00 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni
Ostatnie 2 produkty w magazynie

Zawartość: 125 ml

Zawartość opakowania wystarczy na: 62 dni skutecznej terapii.

Skład: koci pazur, andropgrafis, rdest japoński, przytulia, kwiat nawłoci, ziele glistnika, korzeń berberysu, pędy sosny, wiązówka, artemisia annuna, szczeć himalajska.

Stosowanie: Raz dziennie wieczorem 2 ml rozpuścić w 50 ml wody.

Ostrzeżenia: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie powinien być stosowany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Promocja -20% w Zdrowie bez leków

Opinie (0)

Dodaj opinię