Pomidory suszone 500g SR

Pomidory suszone

Pomidory suszone mają więcej składników odżywczych niż świeże. Dzieje się tak dlatego, że warzywa te poddane procesom termicznym zwiększają zawartość składników odżywczych. Procesy te polegają na obsypaniu pomidorów solą (w ten sposób pozbawia się je wody) i wysuszeniu na słońcu. W ten sposób pomidory nie zawierają konserwantów i nie tracą też witamin i minerałów. Apetyczny smak i aromat naturalnie suszonych pomidorów trudno jest pomylić z innym zapachem.

Cena brutto 19,90 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Pomidory suszone

Pomidory suszone mają więcej składników odżywczych niż świeże. Dzieje się tak dlatego, że warzywa te poddane procesom termicznym zwiększają zawartość składników odżywczych. Procesy te polegają na obsypaniu pomidorów solą (w ten sposób pozbawia się je wody) i wysuszeniu na słońcu. W ten sposób pomidory nie zawierają konserwantów i nie tracą też witamin i minerałów. Apetyczny smak i aromat naturalnie suszonych pomidorów trudno jest pomylić z innym zapachem.

Pomidory suszone – jak stosować?

Wysuszone na słońcu pomidory dodadzą ciekawej nuty smakowej i aromatycznej wielu potrawom – i to z różnych części świata – są doskonałe do: sałatek, sosów, pizzy i kanapek. Pomidory suszone można dodawać do potraw w całości lub kroić je na mniejsze kawałki.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: