Pomidory suszone 250g SR 1

Pomidory suszone

Pomidory suszone mają więcej składników odżywczych niż świeże. Dzieje się tak dlatego, że warzywa te poddane procesom termicznym zwiększają zawartość składników odżywczych. Procesy te polegają na obsypaniu pomidorów solą (w ten sposób pozbawia się je wody) i wysuszeniu na słońcu. W ten sposób pomidory nie zawierają konserwantów i nie tracą też witamin i minerałów. Apetyczny smak i aromat naturalnie suszonych pomidorów trudno jest pomylić z innym zapachem.

Cena brutto 12,00 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Pomidory suszone

Pomidory suszone mają więcej składników odżywczych niż świeże. Dzieje się tak dlatego, że warzywa te poddane procesom termicznym zwiększają zawartość składników odżywczych. Procesy te polegają na obsypaniu pomidorów solą (w ten sposób pozbawia się je wody) i wysuszeniu na słońcu. W ten sposób pomidory nie zawierają konserwantów i nie tracą też witamin i minerałów. Apetyczny smak i aromat naturalnie suszonych pomidorów trudno jest pomylić z innym zapachem.

Pomidory suszone – jak stosować?

Wysuszone na słońcu pomidory dodadzą ciekawej nuty smakowej i aromatycznej wielu potrawom – i to z różnych części świata – są doskonałe do: sałatek, sosów, pizzy i kanapek. Pomidory suszone można dodawać do potraw w całości lub kroić je na mniejsze kawałki.

Dowiedz się więcej...

Suszone pomidory

2021-09-24

Suszone pomidory

Suszone owoce i warzywa cieszą się dużą popularnością. Można je dłużej przechowywać, niż świeże, jednak co ważniejsze posiadają zwiększoną ilość składników odżywczych, dzięki czemu mają silniejsz [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako:

Powiązane artykuły na blogu