Drodzy Czytelnicy

Oddajemy w Wasze ręce miesięcznik, który powstał z myślą o osobach świadomych tego, że nasze własne zdrowie i uroda w dużej mierze zależy od nas samych. Nie warto biernie czekać na to co przyniesie jutro. Z lękiem czekać na wiadomości o kolejnej chorej osobie z kręgu naszej rodziny lub znajomych. Nasz, i mamy nadzieję, że również i Wasz miesięcznik zrodził się z idei wyjścia na przeciw chorobom i dolegliwościom, dotykającym nas na różnych etapach życia.

Stan naszego zdrowia i komfort życia codziennego naprawdę zależy w przeważającej mierze od nas samych. Nie dajmy sobie wmówić, że uwarunkowania genetyczne prędzej czy później spowodują u nas konkretne choroby. Wcale nie musi tak być – potwierdza to nie tylko grono osób zajmujących się medycyną naturalną oraz alternatywną, ale coraz liczniejsza grupa lekarzy medycyny klasycznej.

Profilaktyka zdrowotna, świadomość i wiedza z zakresu podstaw medycyny to bardzo ważny element naszego życia. Pozwalają one nam podejmować szybkie i trafne decyzje mające na celu jak najdłuższe życie w zdrowiu oraz pełni sił.

Nie walczymy z lekarzami i medycyną klasyczną. Wręcz przeciwnie. Jest wśród nas wielu lekarzy doceniających wartość medycyny naturalnej. Zdrowy styl życia, odpowiednia dieta, aktywność – to one są naszą pierwszą linią obrony przed chorobami.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy Czytelnicy z lekarzami kontakt mieć będą tylko na naszych łamach.  

Redakcja