Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Hauster Suplementy

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór suplementów polskiej firmy Hauster. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów dodatków prozdrowotnych, witamin i minerałów. Gwarantuje dobrą jakość sprzedawanych produktów, a także wysoki stopień oczyszczenia substancji aktywnych. Poznaj ofertę firmy Hauster i ciesz się zdrowiem przez lata.

Hauster to polski kapitał

Hauster Sp. z o.o. Sp. k., znana lepiej jako Hauster Store, jest obecna na polskim rynku od 2014 roku. Od samego początku swojego istnienia firma specjalizowała się w produkcji suplementów diety, które pomagają zachować zdrowie, witalność i siłę na co dzień.

Polskie korzenie spółki bardzo szybko pomogły zdobyć zaufanie klientów, a wysoka jakość produkowanych preparatów prozdrowotnych jedynie potwierdza, że jest ono dobrze ulokowane.

Co świadczy o wysokiej jakości produktów firmy Hauster?

Polski producent kładzie bardzo duży nacisk na utrzymanie jak najwyższej jakości swoich wyrobów. W ich składzie nie znajdziesz sztucznych wyrobów, konserwantów i barwników. To wyłącznie starannie wybrane substancje, standaryzowane na zawartość określonych składników aktywnych.

W każdej branży, gdzie najważniejsza jest jakość, liczy się wsparcie wykwalifikowanych ekspertów. Dlatego Hauster współpracuje z wysokiej klasy profesjonalistami, którzy posiadają wiedzę z zakresu formulacji preparatów medycznych, fizjologii, farmacji. Cały proces produkcyjny odbywa się w sterylnym laboratorium, z wykorzystaniem odpowiednich zabezpieczeń, które zapobiegają dostaniu się zanieczyszczeń ze środowiska.

Jakość linii produkcyjnych jest nieustannie kontrolowana i spełnia surowe wymagania określone normami jakościowymi.

Oferta marki Hauster

Polski producent nie oferuje swoim odbiorcom dziesiątków produktów, jak czyni wiele firm farmaceutycznych. Jego suplementy diety mogą być także droższe niż u konkurencji. To jednak gwarancja, że każda ze znajdujących się w nich substancji aktywnych została należycie opracowana i nie stanowi jedynie kosmetycznego dodatku, który nie przynosi efektu. Jakie preparaty znajdziesz w ofercie Hauster Store?

  • serię produktów Renostav – zaprojektowaną specjalnie w celu poprawy kondycji stawów,
  • Sellesto – wspiera pracę układu nerwowego i przyczynia się do zwalczania zmęczenia,
  • Berberyna – pomaga w walce z cukrzycą i otyłością,
  • Witamina C – wzmacnia odporność organizmu i usprawnia funkcjonowanie naczyń krwionośnych,
  • Magnez – wspomaga prace układu nerwowego i mięśniowego,
  • Witamina D – wspiera zęby i kości,
  • Homocyne – pomaga utrzymać w dobrej formie układ sercomo-naczyniowy.

Coraz więcej osób sięga po suplementy diety, które pomagają im zadbać o dobre samopoczucie na co dzień. Dotyczy to przede wszystkim osób w podeszłym wieku, ale także tych, które na co dzień żyją w stresie, są przemęczone i muszą zadbać o lepszą regenerację. Dlatego nadrzędnym celem firmy Hauster jest troska o zdrowie każdego z nas.

W ramach odpowiedzialności społecznej prowadzonego biznesu producent inwestuje w technologie produkcji, które pozwolą wdrożyć filozofię Zero Waste. Dzięki temu natura, którą przedsiębiorstwa świadomie chronią dzisiaj, przetrwa dla przyszłych pokoleń.

Odkryj jakość suplementów Hauster i poznaj nasz asortyment suplementów diety, który jest chętnie kupowany przez konsumentów i polecany przez farmaceutów.