BYZOO RHINO WYCISKARKA JEDNOŚLIMAKOWA

Wyciskarka Byzoo Rhino to nowoczesne urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co pozwala na idealne wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczy kolor cieszy każdą Panią domu.

Cena brutto 1670,00 zł

Wybierz wariant

1-2 dni robocze
14 dni
od 249 zł
Ostatnie 10 produktów w magazynie



Wyciskarka byzoo Rhino, to kolejna wyciskarka holenderskiej marki byzoo. 

Kolejna nowość znanej i lubianej przez klientów marki Byzoo. Rhino to pozioma wolnoobrotowa wyciskarka polecana przy produkcji zielonych soków oraz soków z twardych i soczystych produktów. Pozioma konstrukcja wałka ślimakowego gwarantuje nam maksymalne wyciśnięcie produktów a wolnoobrotowy wałek ślimakowy nie powoduje napowietrzania produkowanych soków gwarantując najwyższą wydajność wśród konkurencji. 

Specyfikacja urządzenia:

Najmocniejszy silnik 250W

Najniższe obroty 54 obr./min.

5cio stopniowa regulacja wypływu pulpy

Najcichsza wyciskarka

Najwyższa wydajność

Wielozadaniowosć:

Sitko do soków

Sitko przetwarzające ( homogenizacja )

Końcówki makaronowe ( 4 rodzaje makaronów )

Końcówki do paluchów ( 2 grubości )

W momencie kiedy decydujesz się na wybór odpowiedniego urządzenia do produkcji soków stawiasz na poprawę SWOJEGO ZDROWIA. Nie pozostawiamy Ci żadnych złudzeń – jesteśmy tym co spożywamy na co dzień. Pozwól nam i naszej wyciskarce pomóc Ci w poprawie jakości TWOJEGO ZDROWIA – pamiętaj zdrowie jest jedno ZADBAJ O NIE. A teraz chcielibyśmy Ci przedstawić pełen wachlarz możliwości jakie daje Ci nasz best seler czyli wyciskarka RHINO.

Co sprawia że wyciskarka RHINO jest taka wyjątkowa?

WSZECHSTRONNOŚĆ

Wyciskarka RHINO to nie tylko wyciskarka do soków. Na urządzeniu tym przyrządzisz znacznie więcej niż tylko pyszne i bogate w witaminy soki. To urządzenie które pozwoli Ci na wiele więcej jeśli mu na to pozwolisz. Teraz chcielibyśmy przedstawić Ci możliwości wyciskarki którą masz na wyciągnięcie ręki:

ZDROWE I PYSZNE SOKI

Na naszej wyciskarce przyrządzisz soki z wszystkich produktów – przede wszystkim z tych, z którymi nie radzą sobie sokowirówki – to jest właśnie przewaga wyciskarek wolnoobrotowych nad sokowirówkami:

ZIELONE SOKI - trawa pszeniczna, jarmuż, młoda pokrzywa, szpinak, seler naciowy i inne. Wszelkie zioła które uprawiasz w ogrodzie czy też na balkonie możesz wykorzystać do wyciskania soków właśnie przy użyciu wyciskarki Rhino. Podaruj sobie i swoim bliskim skoncentrowaną dawkę witamin, enzymów i fitosubstancji zamkniętych w szklance pysznego soku.

SOKI Z TWARDYCH WARZYW – marchew, burak czy też bulwa selera. Warzywa te mają nieocenione bogactwo składników korzystnie wpływających na nasze zdrowie

MIĘKKIE OWOCE – twarde jabłka, pomidory, truskawki, aronia, maliny, porzeczki czy winogrona oraz pozostałe owoce. Przygotujesz dzięki wyciskarce pyszne kolorowe soki bogate w najcenniejsze składniki odżywcze pomagające wspierać nasze zdrowie.

MLEKA ROŚLINNE - w obecnych czasach wielu z nas boryka się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli ty też masz ten problem i nie możesz np. spożywać mleka, to wyciskarka Rhino przyjdzie Ci z ratunkiem. Dzięki wyciskarce przygotujesz:

         Mleko owsiane

         Mleko sojowe

         Mleko migdałowe

         Kokosowe

         Orzechowe i inne . . .

PRZETWARZANIE ŻYWNOŚCI – HOMOGENIZACJA

Dzięki specjalnemu pełnemu sitku przygotujesz:

         MASŁA ORZECHOWE – Ty wybierasz orzechy z jakich chcesz przygotować swoje zdrowe smarowidło na kanapki i to Ty decydujesz o jego konsystencji – wszystko zależy właśnie od Ciebie.

     SORBETY Z OWOCÓW – zdrowa alternatywa dla słodkiej zimnej przyjemności – 100% składników pochodzenia naturalnego, żadnych słodzików, barwinków i konserwantów.

         PASTY – warzywne, z cieciorki czy soczewicy.

         MIELENIE – dzięki tej nakładce zmielisz ser na sernik i mak na pyszny makowiec.

         Przygotujesz również FARSZ do pierogów

KOŃCÓWKI DO PRODUKCJI WŁOSKICH SPECJAŁÓW – MAKARONY

Urządzenie wyposażone jest w różne nakładki. Końcówki o których mowa to:

         4 do makaronów

         2 do paluchów np. chlebowych.


Makarony jakie możemy przygotować dzięki wyciskarce to nitki/cienkie spaghetti, grubsze spaghetti, tagliatelle o dwóch szerokościach. Nakładka przetwarzająca pomorze zagnieść ciasto a końcówki uformują odpowiedni kształt makaronu.

NAJBARDZIEJ WOLNOOBROTOWY MECHANIZM WYCISKAJĄCY

Przewaga wyciskarki Rhino nad innymi podobnymi, poziomymi wyciskarkami to przede wszystkim najniższe obroty wałka ślimakowego na minutę. Mamy tutaj 54 obr./min. co czyni ją najlepszą wyciskarką pod względem tego najważniejszego parametru, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Dzięki tak niskim obrotom wyciskamy soki bogate w substancje odżywcze:

         Fitosubstancje

         Polifenole

         Enzymy

         Witaminy

         Minerały ...

MOCNY SILNIK – NIC MU NIE DA RADY

Mocny silnik przy wyciskarkach poziomych, w których wywieramy nacisk na poziomy wałek ślimakowy, sprzyja sprawniejszej pracy urządzenia. Dzięki takiemu silnikowi wyciskarka doskonale sprawdza się w każdym zadaniu – bez względu na to co dla niej przygotowaliśmy. Zastosowano tutaj silnik indukcyjny bezszczotkowy co gwarantuje dużą żywotność, trwałość i jego niezawodność. Dodatkowo silnik ten cechuje bardzo cicha praca. Urządzenie pracując na sucho praktycznie nie generuje hałasu, tylko szum – dopiero podawane surowce generują większy hałas (twarde warzywa większy, miękkie owoce mniejszy).

ZMODYFIKOWANY WAŁEK ŚLIMAKOWY

Serce wyciskarki, czyli wałek ślimakowy, w wyciskarce Rhino Byzoo zostało zmodyfikowane. Dodatkowe wypustki sprzyjają temu, że produkty są łatwiej i szybciej miażdżone oraz podawane na dalsze części wałka do sitka wyciskającego. Taka konstrukcja wałka zwiększa wydajność wyciskarki, dzięki czemu uzyskamy większą ilość soku w porównaniu do konkurencji.

BEZPIECZNE MATERIAŁY – BPA FREE

Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy możliwość wykonywania newralgicznych części wyciskarek z materiałów bezpiecznych dla nas i neutralnych w kontakcie z sokiem. Dzięki tym materiałom mamy pewność, że do soków nie przedostają się żadne dodatkowe składniki niepożądane. Dodatkowo materiały te nie reagują z kwasami soków i nie ulegają osłabieniu czy ścieraniu, jak to ma miejsce w przypadku zwykłych tworzyw w budżetowych wersjach wyciskarek. Mowa tutaj u ULTEMIE, z którego wykonany jest wałek ślimakowy i sitka, TRITANIE cały bęben przetwarzający, do którego wkładane są pozostałe elementy urządzenia, oraz STALI NIERDZEWNEJ w sicie do soków i sicie przetwarzającym. Są to materiały najbardziej rekomendowane przy tego typu urządzeniach gdzie pewność, że do soku nie przedostaje się nic oprócz dobrodziejstw z warzyw owoców czy zieleniny ma kluczowe znaczenie. Wybieraj wyłącznie takie produkty, w których masz pewność, że są wolne od szkodliwych bisfenoli czy innych ftalanów jak bardzo szkodliwych dla naszego zdrowia. Ponadto materiały te są na tyle twarde, że nawet codziennie wyciskając twarde korzenne produkty nie będą nam się ścierać jak to ma miejsce w tańszych budżetowych markach. Dodatkowo sitko wykonane ze stali nierdzewnej nie będzie nam z czasem rdzewiało w kontakcie z kwasami soków. To wszystko przemawia za produktem, który Państwu proponujemy. 

PŁYNNA REGULACJA ŚWIATŁA OTWORU WYLOTOWEGO PULPY

W wyciskarce wolnoobrotowej RHINO masz realny wpływ na to w jaki sposób wydala z siebie odpad w postaci pulpy. Pięciostopniowa regulacja pozwala na płynną regulację ujścia pulpy z urządzenia w czasie realnym.

Pokrętło to zwiększa w znaczny sposób efektywność pracy mechanizmu wyciskającego:

         Poziom 5 ustawiasz gdy wyciskarka ma do wyciśnięcia sok z twardych produktów takie jak warzywa korzenne

         Poziomy niższe w przypadku bardziej miękkich owoców.

Wraz z podawaniem kolejnych surowców na wałek ślimakowy należy obserwować kanał wylotowy na odpady i dostosowywać wartość numeryczną na pokrętle do tego jak pulpa uchodzi z wyciskarki. Poziom 5 otwiera nam światło ujścia pulpy maksymalnie więc ta opuszcza urządzenie bardzo płynnie i bez oporu. Ustawianie pokrętła na poziomy niższe niż 5 to przymykanie tego światła i zwiększanie ciśnienia wyciskania. Pamiętać przy tym należy nie możemy w dowolny sposób manewrować tym pokrętłem tylko trzeba przestrzegać pewnej zasady:

Im twardszy produkt, który generuje dużo pulpy tym ten otwór powinien mieć większe światło którym wydostaje się pulpa z urządzenia, czyli twarde ustawiamy na 5 a miękkie bliżej 0.

ELEGANCJA I NOWOCZESNY STYL DLA KAŻDEJ KUCHNI

Wyciskarka Byzoo Rhino to nowoczesne urządzenie w stonowanej kolorystyce srebra co pozwala na idealne wpasowanie jej do każdej kuchni. Dzięki minimalizmowi urządzenie jest miłe dla oka, a nie rzucający się w oczy kolor cieszy każdą Panią domu.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

         Korpus z silnikiem

         Wałek ślimakowy z Ultemu

         Bęben przetwarzający

         Tacka zasypowa

         Sitko do soków

         Sitko pełne ( do homogenizacji)

         Nasada bębna

         Regulator wypływu pulpy

         4 końcówki makaronowe

         2 końcówki do np. formowania paluchów chlebowych

         Szczoteczka do czyszczenia

         Popychacz

         Pojemnik na sok

         Pojemnik na pulpę

         Instrukcja obsługi w języku polskim i obcym

         Karta gwarancyjna

 

Dowiedz się więcej...

Suplementuję B12, a mam poważny jej niedobór. Jak to możliwe?

2022-03-28

Suplementuję B12, a mam poważny jej niedobór. Jak to możliwe?

Witamina B12 (kobalamina) to organiczny związek chemiczny zawierający kobalt jako atom centralny. Obecny w kobalaminie kobalt w czystej postaci nie występuje w przyrodzie, natomiast B12 jest je [...]

Czytaj więcej

Blendery wysokoobrotowe marki Lifeenergy, czyli moc płynąca z odżywczych koktajl

2022-03-01

Blendery wysokoobrotowe marki Lifeenergy, czyli moc płynąca z odżywczych koktajl

Dobrej jakości blender o wysokich obrotach i wytrzymałych ostrzach to coraz częściej niezbędny sprzęt w kuchni. Jego możliwości są szczególnie doceniane przez osoby dbające o zdrową dietę i świad [...]

Czytaj więcej

Poznaj najlepsze sposoby na suszenie żywności

2021-12-28

Poznaj najlepsze sposoby na suszenie żywności

Kiedyś, gdy dostęp do żywności w miesiącach zimowych i wczesnowiosennych był raczej znikomy, nasi przodkowie byli przyzwyczajeni do gromadzenia odpowiednich zapasów m.in. zebranych plonów. Obecni [...]

Czytaj więcej

Warzywa w służbie odchudzania

2021-08-02

Warzywa w służbie odchudzania

O odchudzaniu mówi się dużo, bo jest to temat nie tylko ważny, ale i chwytliwy. Każdy chciałby schudnąć łatwo, szybko i bez wysiłku, dlatego tabletki na odchudzanie czy diety cud cieszą się niesł [...]

Czytaj więcej

Świeże soki warzywne i owocowe

2021-06-23

Świeże soki warzywne i owocowe

Wyciskane soki są bardzo popularne nie tylko dlatego, że są pyszne w smaku i zaspokajają pragnienie, ale również ze względu na swoje właściwości prozdrowotne. W porównaniu z gotowymi sokami sklep [...]

Czytaj więcej

Pijmy soki, czyli sokoterapia na co dzień

2021-03-08

Pijmy soki, czyli sokoterapia na co dzień

Jak wiemy, większość chorób rozwija się przez słabą odporność (chwilową lub stałą) naszego organizmu, który nie radzi sobie z atakiem intruzów na komórki. Aby jednak układ immunologiczny mógł pok [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu