Kawa Kolumbia EXCELSO 150G

Kawa Kolumbia EXCELSO 150 g

Kolumbia jest w czołówce producentów najlepszych kaw na świecie. Świadczy o tym sprzyjające położenie geograficzne i klimat tego kraju, który jest pod każdym względem idealnym miejscem do uprawy kawowca. Najlepsza kolumbijska kawa ceniona jest za niepowtarzalny aromat i orzechowo-czekoladową nutę.

Cena brutto 21,00 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Kawa Kolumbia EXCELSO 150 g

Kolumbia jest w czołówce producentów najlepszych kaw na świecie. Świadczy o tym sprzyjające położenie geograficzne i klimat tego kraju, który jest pod każdym względem idealnym miejscem do uprawy kawowca. Najlepsza kolumbijska kawa ceniona jest za niepowtarzalny aromat i orzechowo-czekoladową nutę. Wytwarzana jest z wysokogatunkowych ziaren – w smaku naturalna, delikatnie kwaskowa, zawiera sporo kofeiny dającej dużo energii na resztę dnia.

Nazwa „Excelso” pochodzi z łacińskiego słowa excelsior oznaczającego „wspaniały”. Jest to gatunek kawy dla prawdziwych koneserów, którzy docenią głębię aromatu tego wykwintnego napoju. Wyrazisty smak i aromat rozbudzają zmysły. Ziarna kawy Excelso są starannie selekcjonowane, by mogła powstać niepowtarzalna kompozycja smakowa.

Kawa nie jest wzmacniana żadnymi chemicznymi dodatkami, jest również bezpieczna dla alergików.

Dowiedz się więcej...

Cordyceps – grzyb, który leczy

2021-06-17

Cordyceps – grzyb, który leczy

Cordyceps – grzyb, który leczy Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis) to grzyb z rodziny buławinkowatych spokrewniony z dobrze znanym trującym sporyszem czy chronionym w Polsce maczużnikiem bo [...]

Czytaj więcej

Nawyk

2020-11-02

Nawyk

„Nawyk to wyuczona sekwencja zachowań, które są automatyczną reakcją na specyficzne wyzwalacze i ich funkcją jest osiągnięcie pewnych stanów końcowych” – to definicja według holenderskiego badacz [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako:

Powiązane artykuły na blogu