3. Zlot Sympatyków Miesięcznika Zdrowie bez leków już za nami

3. Zlot Sympatyków Miesięcznika Zdrowie bez leków już za nami

Za nami 3. zlot sympatyków miesięcznika Zdrowie bez leków, który odbył się w podłódzkim Dobieszkowie. Uczestnicy spędzili wyjątkowe chwile w pięknie położonym ośrodku. Na spotkaniu, trwającym dwa dni, wystąpili znakomici lekarze, dietetycy i specjaliści z dziedziny medycyny zintegrowanej. Sobotnie popołudnie umilił występ pana Wojtka Cejrowskiego, który rozbawił wszystkich do łez. Z kolei wieczorem odbył się koncert Ivana Komarenki, który wraz z cudownie śpiewającą szamanką, Asią Bałkotą, rozkręcili imprezę do późnych godzin nocnych.

Zapraszamy na kolejne zloty i śledzenie naszych wydarzeń oraz do uczestnictwa w następnych. A jeśli już o nich mowa, to z przyjemnością informujemy, iż w najbliższym czasie, w Dobieszkowie, odbędą się dwa bardzo ciekawe spotkania:

W sobotę, 9 lipca 2022 od godz. 10:00 do 18:00, odbędzie się seminarium z udziałem dr n. med. prof. nadzw. GWSP Krzysztofa Krupki, którego tematem będą zagadnienia o tym jak poszerzać swoje możliwości intelektualne emocjonalne i fizyczne. Jako zajawkę wrzucamy sprawę do przemyślenia. Jak to się dzieje, że często spotykamy na swojej drodze ludzi inteligentnych, lecz niegrzecznych czy też osoby miłe, choć niezbyt rozwinięte intelektualnie? O tym i podobnych kwestiach będzie można porozmawiać na seminarium.

Link do wydarzenia: https://www.zdrowiebezlekow.pl/sklep/16616-zapraszam-na-seminarium-dr-n-med-prof-nadzw-gws-krzysztof-krupka-.html

Z kolei w niedzielę, również w Dobieszkowie, 10 lipca 2022 od godz. 10:00 do 17:00 odbędzie się niezwykły pokaz destylacji olejków eterycznych i hydrolatów. Pokaz poprowadzi Paweł Piasecki, wybitny znawca i doświadczony praktyk wytwarzania olejków eterycznych. Po pokazie i seminarium każdy z uczestników nabędzie praktyczną wiedzę z zakresu destylowania olejków w domowych warunkach.

Link do wydarzenia: https://www.zdrowiebezlekow.pl/akademia-zdrowie-bez-lekow-/16743-seminarium-destylacja-olejkow-eterycznych-i-hydrolatow.html