Woda wodorowana, czyli źródło


Woda wodorowana, czyli źródło

Film 

Rozmowa z Michałem Uroczyńskim - wynalazcą oraz producentem prętów magnezowych służących do wodorowania wody. 

Wodorowana woda wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne i dzięki temu wyłapuje i neutralizuje w naszym organizmie szkodliwe wolne rodniki odpowiedzialne za szybkie starzenie się naszych organów wewnętrznych.

Pan Michał produkuje pręty z czystego magnezu wytapiane w osłonie gazów szlachetnych. Produkcja odbywa się w Polsce i na chwilę obecną jest to najtańszy, bezpieczny przyrząd do uzyskania wody wodorowanej o ujemnym potencjale REDOX.

Dzięki prętom pana Michała możemy obniżyć REDOX wody do nawet - 500 mV, co odpowiada parametrowi REDOX cudownej, leczniczej wody z Lourdes.

Rozwiązanie pana Michała jest wyjątkowo tanie, ponieważ pręt o wartości 300 zł przy wodorowaniu pół litra wody dziennie wystarczy nam (przy prawidłowym użytkowaniu) na 2 lata. Oznacza to, że dzienny koszt przygotowanie pół litra wody wodorowanej nie przekroczy 50 gr.

Pręty magnezowe pana Michała są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie ma żadnych przeciwwskazań do ich stosowania. Jednocześnie przestrzegamy przed prętami chińskimi - w osłonie perforowanej stali nierdzewnej. Ze względu na ich budowę może dochodzić w nich do rozwoju szkodliwej mikroflory bakteryjnej. Poza tym ich wydajność jest niewielka co przekłada się na szybkie ich zużywanie się.