Przepis na zdrowie - Stefan Podedworny

Niezbędny przewodnik - jak skutecznie, krok po kroku, zadbać o siebie i zawsze wiedzieć co wybrać, mimo sprzecznych zaleceń.

Cena brutto 49,00 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł

Często zastanawiamy się, dlaczego taka czy inna terapia lub zioło nie działa. Czego może brakować. - O tym między innymi jest ta książka. O tym, jak w naszym organizmie wszystko jest powiązane ze wszystkim innym i na siebie wzajemnie oddziaływuje. I o tym, co bywa pomijane, a niezbędne, by terapia była skuteczna.

Stefan Podedworny to naturopata, który zwraca uwagę na to, co jest pomijane, a niezbędne dla skuteczności terapii. Wrażliwości na patrzenie na całość człowieka oraz umiejętności łączenia wszystkich elementów, które mają wpływ na zdrowie, nauczyła go jego własna historia. Dziś ma 59 lat i jest okazem zdrowia. Ma jednak za sobą wiele lat wielu chorób. Książka jest efektem własnych doświadczeń, efektem kontaktów z osobami, które przewinęły się przez jego gabinet oraz lat nauki i czytania. 

W tej książce pokazuje, jak skutecznie zabrać się za siebie i tryskać zdrowiem. Tego się nie dowiemy z reklam. 

Teraz każdy może się dowiedzieć, jak dostrzegać to, co mało kto dostrzega i łączyć te elementy, które mają prawdziwy wpływ na nasze zdrowie i są niezbędne dla skuteczności wielu terapii.  

Dowiedz się więcej...

Otwórz oczy na sen – fundament zdrowia

2022-09-30

Otwórz oczy na sen – fundament zdrowia

Tak często się skupiamy na poszukiwaniu różnych sposobów na poprawę zdrowia, że aż nie mamy kiedy spać. Tymczasem sen jest podstawą zdrowia. Nie zmieni tego nawet fakt, że powszechnie docenia się [...]

Czytaj więcej

Pokaż więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu