Witamina C neutralna - 100 kapsułek

100 kaps.

Cena brutto 39,00 zł

Wybierz wariant

2 dni robocze
14 dni
od 500 zł

Witamina C neutralna

Suplement diety

40 g netto / 100 kapsułek

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania: naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów, w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz w regeneracji zredukowanej formy witaminy E. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Zwiększa przyswajanie żelaza.

Zawarty w produkcie askorbinian magnezu to neutralna forma witaminy C pod względem pH. Nie posiada odczynu kwaśnego, jest solą magnezową a nie sodową.

Składniki: L-askorbinian magnezu (witamina C), kapsułka pochodzenia roślinnego: pullulan.

Zalecana porcja dzienna: 1 – 2 kapsułki

Sposób użycia: 1 - 2 kapsułki dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością wody

Skład zalecanej porcji dziennej:

 

1 kapsułka

2 kapsułki

Witamina C

400 mg/ 500% RWS*

800 mg/ 1000% RWS*

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano dla:

MGM Biznes Sp. z o.o.

ul. Wróblewskiego 19A, 

93-578 Łódź

Opinie (0)

Dodaj opinię