Pyłek kwiatu herbaty - Suplement diety - RawForest

60 kapsułek

Surowy pyłek zielonej herbaty chińskiej łączy walory liści zielonej herbaty i pyłku kwiatowego, dając wysokoenergetyczny i głęboko regenerujący superfood. Wygodne w aplikacji kapsułki to 100% surowca, bez żadnych sztucznych domieszek czy innych wypełniaczy.

Cena brutto 79,00 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Pyłek kwiatu herbaty

Suplement diety

60 g netto / 120 kapsułek

Przedstawiamy Państwu nowość od RawForest – surowy pyłek kwiatu zielonej herbaty chińskiej w formie naturalnych, wegańskich kapsułek. Pyłek z kwiatu herbaty ma w sobie wiele unikalnych właściwości; przede wszystkim jego ściany zostały niemal w 100 procentach rozdrobnione, uwalniając działanie aktywnych składników rośliny. Dzięki temu jego cenne składniki odżywcze i lecznicze mają szansę zostać przyswojone w jak najwyższym stopniu. 

Surowy pyłek zielonej herbaty chińskiej łączy walory liści zielonej herbaty i pyłku kwiatowego, dając wysokoenergetyczny i głęboko regenerujący superfood. Wygodne w aplikacji kapsułki to 100% surowca, bez żadnych sztucznych domieszek czy innych wypełniaczy.

Surowy pyłek z kwiatów herbaty oferuje więcej niż jakikolwiek inny pyłek (pszczeli czy kwiatowy). Zawiera do 8 razy więcej aminokwasów niż nabiał lub jajka. Bogaty jest w kwasy nukleinowe i pełen biodostępnych minerałów śladowych. Dlatego pyłek polecany jest każdemu, kto poszukuje optymalnych rozwiązań w zdrowym modelu odżywiania. 

Kapsułki z pyłkiem kwiatowym mogą pomóc organizmowi w procesie odbudowy produkcji czerwonych krwinek, mogą wesprzeć  zdrowie układu hormonalnego, jak również wspomóc naturalną obronę organizmu przed atakiem komórek nowotworowych, wzmacniając odporność. Pyłek z kwiatów herbaty poprawia jakość snu,  łagodzi zmęczenie, wzmacnia pamięć i poprawia funkcje umysłowe, regeneruje układ nerwowy.

Składniki: pyłek z herbaty chińskiej, substancja glazurująca: pullulan.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składnik produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących.

Zalecana porcja dzienna:  2-4 kapsułki

Sposób użycia: 1-3 kapsułki dziennie, podczas posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

Skład zalecanej porcji dziennej:

 

2 kapsułki

3 kapsułki

4 kapsułki

Pyłek z kwiatów herbaty chińskiej (Camellia sinensis)

1000 mg

1500 mg

2000 mg

Należy spożyć przed końcem – data na opakowaniu

Nr partii – patrz na spodzie opakowania

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Wyprodukowano dla:

MGM Biznes Sp. z o.o, ul. Wróblewskiego 19A; 93-578 Łódź

Dowiedz się więcej...

Pyłek kwiatu herbaty  – na dolegliwości i wzmocnienie

2022-09-20

Pyłek kwiatu herbaty – na dolegliwości i wzmocnienie

Pyłek kwiatowy to naturalny suplement diety o niezwykłej skuteczności. Stosowany regularnie pozwala usunąć liczne dolegliwości zdrowotne i ogólnie wzmocnić organizm. W sprzedaży dostępnych jest w [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu