Dieta ketogeniczna dla zabieganych. Uzdrawiające i proste dania z 5 składników D,D3

Ta przełomowa publikacja to jednak coś więcej niż zestaw przepisów diety ketogennej. Przedstawia ona bowiem proste i elastyczne rozwiązania, które pozwolą Ci się zdrowo odżywiać i utrzymać dietę ketonową bez względu na intensywny styl życia. Tym samym stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie ma czasu i możliwości ślęczeć w kuchni, czy poświęcać dowolnej ilości czasu na przygotowanie dań. Niezależnie, czy jesteś zapracowaną mamą, prężną bizneswoman czy kierowcą TIRa – ta książka da Ci możliwość przywrócenia sobie zdrowia dzięki terapeutycznej ketozie.

Cena brutto 69,60 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Dieta ketogeniczna dla zabieganych – coś więcej niż moda

Świat oszalał na punkcie diety ketogenicznej. Zdrowymi tłuszczami zajadają się celebryci, politycy, influencerzy i przedstawiciele najbardziej opiniotwórczych środowisk. Jak to możliwe, że wszyscy oni odkrywają zalety korzystania z dobroczynnego wpływu ketozy, podczas gdy Tobie z trudnością przychodzi wdrożenie zasad keto? Dzieje się tak, ponieważ Twój harmonogram życia uniemożliwia przygotowywanie skomplikowanych, kosztownych i czasochłonnych dań. Ta książka to długo oczekiwana odpowiedź jak skutecznie wprowadzić w życie zasady diety ketogenicznej dla zabieganych. To właśnie dzięki niej dowiesz się na czym polega dieta ketogeniczna i skutecznie wprowadzisz keto zasady we własnej kuchni.

Pięć ketogenicznych składników – nieskończona ilość pysznych dań

Sukces keto osiąga się dzięki przestrzeganiu zasad spożywania niskowęglowodanowych posiłków. W codziennym zabieganym świecie nie jest łatwo o zdrowe odżywianie i szybkie przyrządzanie pysznych dań. Ta publikacja to jednak skarbnica wiedzy oferująca szeroki wybór smacznych i zróżnicowanych potraw. Do ich przygotowania będziesz potrzebować zaledwie pięciu składników. Niemożliwe? A jednak! Teraz i Ty zachwycisz całą rodzinę wspaniałymi daniami dostarczającymi najefektywniejszego paliwa dla Twojego ciała, a jednocześnie zadowalającymi nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Przygotujesz je z produktów, które znajdziesz w najbliższym sklepie, a dzięki prostocie ich przygotowania zaoszczędzisz czas w kuchni i pieniądze.

„Dieta ketogeniczna dla zabieganych” – coś więcej niż książka kucharska

Ta przełomowa publikacja to jednak coś więcej niż zestaw przepisów diety ketogennej. Przedstawia ona bowiem proste i elastyczne rozwiązania, które pozwolą Ci się zdrowo odżywiać i utrzymać dietę ketonową bez względu na intensywny styl życia. Tym samym stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie ma czasu i możliwości ślęczeć w kuchni, czy poświęcać dowolnej ilości czasu na przygotowanie dań. Niezależnie, czy jesteś zapracowaną mamą, prężną bizneswoman czy kierowcą TIRa – ta książka da Ci możliwość przywrócenia sobie zdrowia dzięki terapeutycznej ketozie. A wszystko dzięki 125 szybkim, zgodnym z zasadami keto przepisom wykorzystującym niewielkie ilości łatwych do zdobycia składników.

3 gwaranty dla zdrowego odżywiania w duchu keto, które zapewnia ta publikacja to:

– przepisy na szybkie, aromatyczne, pięcioskładnikowe dania z dodatkowymi instrukcjami żywieniowymi,

– jeden garnek, pyszne posiłki – gotuj i sprzątaj po posiłku bez stresu dzięki 30-minutowym, jednogarnkowym daniom,

– możliwość dostosowania swojego keto ― wystarczy skorzystać ze wskazówek dotyczących zamienników niezdrowych produktów i pysznych alternatyw pozwalających zamienić śmieciowe jedzenie w odżywcze keto jadło.

Znajdziesz tu również odpowiedzi na popularne pytania takie jak:

– Na czym polega dieta ketogeniczna?

– Czym jest ketoza?

– Czym są makro i dlaczego są tak ważne?

– Czy spożywanie tak dużej ilości tłuszczu jest dobre?

– Co to jest okresowa głodówka?

– Co to jest keto-adaptacja?

Opinie (0)

Dodaj opinię