Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Nanomax, czyli chemia gospodarcza - inna niż wszystkie

Nanomax to seria środków, przeznaczonych do czyszczenia równych powierzchni. Od łazienki, przez kuchnię, na kominku kończąc. Innowacja w chemii gospodarczej to domena firmy Dynamic. Od lat specjalizują się w produkcji preparatów, które nie mają sobie równych. Poznaj ich produkty w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Poznaj markę nanomax od podstaw

Producentem marki nanomax jest firma Dynamic, która istniej na rynku już od ponad trzydziestu lat. Pozostałe marki, które należą do Dynamic to dynaMAX, Jagger’s, jeeb, Mcintosh oraz nanotechnology-inside. Mocnymi stronami firmy są determinacja, kreatywność i innowacyjność, które owocują tworzeniem produktów najwyższej jakości. Dynamic Technology to gałąź firmy, odpowiedzialna za nanotechnologię i produkcję serii nanomax. Chemia użytkowa wytwarzana jest we własnym laboratorium i fabryce. Nie ma co ukrywać, że te środki czystości wyznaczają nowe standardy jakości.

W Dynamic Technology pracują ludzie, którzy są doskonałymi specjalistami w obszarze technologii. Łączy ich pasja tworzenia preparatów, które ułatwią sprzątanie i uczciwie realizują misję, której głównym celem jest podniesienie świadomości ludzi i przekonanie ich, że nanomax należy o najlepszych produktów na świecie!

Nie można przejść obojętnie obok projektów, które zrealizowała firma Dynamic. W 2019 został  zrealizowany projekt z PARP, a w 2020 projekt z NCBiR. Obecnie firma jest w trakcie przekształcenia w spółkę akcyjną i planuje wejście na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Ten w 100% polski kapitał ma siłę, równą niemal sile czyszczącej, oferowanych przez nią produktów nanomax.

Innowacyjna technologia, która ułatwi sprzątanie

Seria produktów nanomax zawiera nanocząsteczki srebra, które przyczyniają się do rozpadu ściany komórkowej bakterii patogennych i niwelują jej szkodliwy wpływ na ludzkie zdrowie. Srebro już od stuleci słynie z właściwości antybakteryjnych. Jego działanie można porównać do antybiotyku. Naładowane dodatnio jony srebra przylegają do naładowanych ujemnie bakterii i niszczą je. Przy czym srebro zabija bakterie od razu. Ponadto, srebro ma działanie antywirusowe, dzięki czemu czyszczone powierzchnie są wolne od zarazków i pozostają idealnie czyste przez długi czas.

Nanotechnologia to dziedzina, która rozwija się bardzo prężnie. Wykorzystywana jest w medycynie, farmacji, a także w rolnictwie czy przy produkcji chemii gospodarczej. Naukowcy dowodzą, że nanosrebro ma zdolność do niszczenia aż 90 % bakterii i prawie 100% wirusów! To naprawdę warta uwagi technologia, która dzięki zastosowaniu w produktach nanomax, może przyczynić się do utrzymania idealnej czystości w Twoim domu. Nanosrebro zabezpiecza też powierzchnie przed rozwojem mikroorganizmów, co nie może ujść uwadze, zwłaszcza w przypadku zagrażającej życiu pandemii korona wirusa czy podobnych zagrożeń w przyszłości.

Wykorzystanie nanosrebra do odkażania, to naturalna kolej rzeczy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jej trwałość oraz bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Przy produkcji środków nanomax wykorzystano najwyższej jakości materiały, które chronią czyszczone powierzchnie i są biodegradowalne. Efekt działania nanomax jest trwalszy niż innych konwencjonalnych środków, a przy tym jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Do czego można wykorzystać nanomax w swoim domu?

Nanomax oferuje produkty, które usprawnią sprzątanie w każdym domu. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do czyszczenia szyb i szkła, które oczyszcza powierzchnię i nadadzą jej idealny wygląd, bez smug i zacieków. Z kolei seria do czyszczenia łazienek usunie szkodliwe bakterie i pozostawi armaturę lśniącą i idealnie czystą. Niezbędne w kuchni są środki do usuwania przypaleń, nanomax zawiera naturalne składniki powierzchniowo czynne, które ulegają biodegradacji, dlatego są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Płyny do czyszczenia podłóg zawierają cząsteczki srebra, które pozostają na czyszczonych powierzchniach i utrzymują się przez dłuższy czas, zabijając groźne dla zdrowia bakterie. Seria do czyszczenia mebli wykonanych z drewna i materiałów drewnopodobnych pozwoli skutecznie oczyścić powierzchnię z kurzu, tak aby sprzęty lśniły przyjemnym dla oka blaskiem i jeszcze dłużej pozostały czyste.