Dieta ketogeniczna D,B1

Autor: Maria Emmerich

Czym jest dieta ketogeniczna? Sposobem odżywiania, który przestawi wasz organizm ze spalania cukru na spalanie tłuszczu. To również rewolucyjna metoda dbania o zdrowie.Dieta ta pomaga wyleczyć wszystko: od epilepsji przez otyłość po choroby autoimmunologiczne, zalecana jest również w terapii nowotworów oraz wielu innych chorób.W Diecie ketogenicznej Maria Emmerich, ekspertka od żywienia i popularna blogerka,rozwiewa wątpliwości dotyczące ketogenicznego gotowania. Jeżeli chcecie spróbować takiej diety, ale jesteście zajęci, żyjecie w stresie albo nie wiecie, jak zmienić swój sposób odżywiania, to właśnie dla was jest ta książka.

Cena brutto 99,99 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni

Dieta ketogeniczna. Autor: Maria Emmerich

Czym jest dieta ketogeniczna?

Sposobem odżywiania, który przestawi wasz organizm ze spalania cukru na spalanie tłuszczu. To również rewolucyjna metoda dbania o zdrowie.Dieta ta pomaga wyleczyć wszystko: od epilepsji przez otyłość po choroby autoimmunologiczne, zalecana jest również w terapii nowotworów oraz wielu innych chorób.W Diecie ketogenicznej Maria Emmerich, ekspertka od żywienia i popularna blogerka,rozwiewa wątpliwości dotyczące ketogenicznego gotowania. Jeżeli chcecie spróbować takiej diety, ale jesteście zajęci, żyjecie w stresie albo nie wiecie, jak zmienić swój sposób odżywiania, to właśnie dla was jest ta książka. Przepisy są nie tylko proste i szybkie w przygotowaniu, lecz także stworzone w celu wprowadzenia organizmu w stan ketozy, by mógł zacząć sam się uzdrawiać. Potrawy nie zawierają zbóż i zostały opracowane z wykorzystaniem pełnowartościowych produktów zgodnie z filozofią paleo. Ponadto wiele z nich można przygotować w wersji bez orzechów, jajek, nabiału lub jako potrawy wegetariańskie. Przyrządzanie apetycznych posiłków ketogenicznych pełnych składników odżywczych jest prostsze, niż wam się wydaje. Dzięki tym szybkim i prostym przepisom ketogenicznym nauczycie się, jak to robić.

Maria Emmerich bezskutecznie walczyła z nadwagą przez całe liceum i studia, chociaż robiła to, co zalecali eksperci: ograniczyła spożycie tłuszczu i ćwiczyła. Doszła do wniosku,że musi być lepszy sposób, i w końcu odkryła dietę ketogeniczną, dzięki której wyleczyła zespół jelita drażliwego, pozbyła się refluksu oraz poprawiła ogólny stan swojego organizmu. Obecnie prowadzi prężną działalność w zakresie doradztwa żywieniowego, a jej klienci mogą zaświadczyć, że dieta ta pomaga również na podwyższony poziom cukru we krwi, zespół metaboliczny i wiele innych schorzeń–utrata wagi to jedynie dodatek. Maria jest autorką dziewięciu książek na temat wpływu diety na zdrowie. Mieszka w stanie Wisconsin razem ze swoim mężem Craigiem i dwoma synami Micahem i Kaiem. Więcej informacji o samej Marii i jej pracy znajdziecie na stronie internetowej:  https://mariamindbodyhealth.com/

Opinie (0)

Dodaj opinię