• Data ważności 04.2024

Astragalus + NUKLEOTYDY

Ilość: 180 kapsułek Data ważności 04.2024

Astragalus + Nukleotydy: Innowacyjne połączenie szwajcarskiej receptury nukleotydów IM75® z ekstraktem z korzenia traganka błotniastego i Grzyba Reishi oraz wyciągiem z pestek winogron (OPC) to czysta formuła długowieczności.

Cena brutto  Cena podstawowa 320,00 272,00 zł

najniższa cena z ostatnich 30 dni: 320,00 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł
Ostatnia sztuka w magazynie

Jak działa preparat Astralagus+ Nukleotydy?

Astragalus dzięki dużej zawartości antyoksydantów zapobiega procesom starzenia, wykazuje m.in. aktywność przeciwutleniającą, przeciwcukrzycową, przeciwnowotworową, przeciwmiażdżycową, przeciwzapalną oraz immunomodulującą.

Czy Astragalus + Nukleotydy jest dla mnie?

Jeżeli zależy Ci na kompleksowej regeneracji organizmu i przeciwdziałaniu oznakom starzenia (nie tylko tym widocznym – na skórze, ale także tym zachodzącym wewnątrz organizmu)  – to produkt dla Ciebie. Kluczem do długowieczności jest odpowiednie tempo regeneracji – wymiany starych komórek na nowe. To właśnie zapewnia suplementacja nukleotydów – podstawowego budulca każdej komórki. Połączenie ich z wyselekcjonowanymi witaminami, minerałami i wyciągami ziołowymi  to gotowy i skuteczny zestaw przeciw starzeniu.

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

Dowiedz się więcej...

Kiedy ostatnio diagnozowałeś swoją tarczycę?

2022-12-30

Kiedy ostatnio diagnozowałeś swoją tarczycę?

Tarczyca to niewielkich rozmiarów nieparzysty gruczoł wydzielania wewnętrznego o kształcie przypominającym motyla z rozpostartymi skrzydłami. Odpowiada za produkcję bardzo ważnych hormonów regulu [...]

Czytaj więcej

Jod - funkcje w organizmie

2021-06-07

Jod - funkcje w organizmie

Jod jest niemetalem zaliczanym do grupy fluorowców nazywanych też „chlorowcami” lub „halogenami”. Szacuje się, że ok. 70 proc. jodu znajduje się w morskich osadach dennych – spacery nad brzegiem [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu