Choroby serca. Zwalczaj przyczyny, nie objawy

Autor: Thomas E. Levy, MD, JD

We współczesnym świecie choroby serca,takie jak miażdżyca, choroba wieńcowa i inne dolegliwości układu krążenia, w wielu przypadkach prowadzą do zawału serca. Istnieje przekonanie, że miażdżyca to choroba postępująca i niemożliwa do zatrzymania. Thomas E.Levy przytacza liczne argumenty naukowe, które obalają ten mit. Ten znany popularyzator korzyści wynikających z suplementacji megadawkami witaminy C przystępnie tłumaczy mechanizm powstawania miażdżycy i choroby wieńcowej. 

Cena brutto 39,99 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Choroby serca. Zwalczaj przyczyny, nie objawy – Autor: Thomas E. Levy, MD, JD

We współczesnym świecie choroby serca,takie jak miażdżyca, choroba wieńcowa i inne dolegliwości układu krążenia, w wielu przypadkach prowadzą do zawału serca. Istnieje przekonanie, że miażdżyca to choroba postępująca i niemożliwa do zatrzymania. Thomas E.Levy przytacza liczne argumenty naukowe, które obalają ten mit. Ten znany popularyzator korzyści wynikających z suplementacji megadawkami witaminy C przystępnie tłumaczy mechanizm powstawania miażdżycy i choroby wieńcowej. Podkreśla, że osoby o najwyższym poziomie tego składnika odżywczego w tkankach cieszą się najniższą śmiertelnością. W książce Choroby serca. Zwalczaj przyczyny, nie objawy znajdziemy wiele naukowych dowodów na to, że źródła arteriosklerozy leżą właśnie w brakach witaminy C (tzw. szkorbu cie tętniczym), a sama choroba powstaje jako reakcja obronna organizmu, gdy wyniszczone niedoborami tkanki inicjują i pobudzają procesy powstawania blaszek miażdżycowych.

Autor omawia też przyczyny niskiego poziomu witaminy C w wewnętrznych błonach tętnic. Są to m.in. codzienna ekspozycja na substancje toksyczne, palenie tytoniu. Nadmierna ilość glukozy i pokrewnych jej cukrów w pożywieniu, a także choroby zębów i wykorzystywanie standardowych metod leczenia stomatologicznego. Dr Levy pokazuje, jak w trzech prostych krokach zahamować,a przy konsekwentnym przestrzeganiu zaleceń nawet odwrócić proces zwężania się tętnic–i to bez uciekania się do operacji na otwartym sercu lub angioplastyki. Niedroga i oparta na naturalnych metodach terapia nie wymaga konsultacji z lekarzem. Wszyscy pacjenci mogą skorzystać z opisanych w tej książce wskazówek, z których najważniejsze to zmniejszenie udziału toksyn w diecie, usunięcie trucizn stomatologicznych i prawidłowa suplementacja. To publikacja, z którą warto się zapoznać. Nie wahaj się, kup egzemplarz dla siebie i sprezentuj ją także swojemu kardiologowi.

Dowiedz się więcej...

Przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych

2021-02-19

Przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych

Przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych to stan, w którym podaż tlenu do tkanek kończyn dolnych jest niewystarczająca wskutek upośledzonego przepływu krwi w tętnicach – przepływ krwi przez tętni [...]

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: