SÓL LECZNICZE WŁAŚCIWOŚCI

Autor: dr Iwan Nieumywakin

Autor prezentuje zasady jej stosowania w codziennej diecie i tym samym rozwiewa wszelkie kontrowersje, które powstały w ostatnich latach. Proponuje wiele terapii solnych, które są pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. Poznasz przepisy z jej zastosowaniem, oparte na nowoczesnych technikach terapeutycznych medycyny konwencjonalnej. Cała prawda o soli!

Cena brutto 34,30 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Sól. Lecznicze właściwości. Autor: dr Iwan Nieumywakin

W każdym domu jest sól. To najpopularniejsza przyprawa i środek konserwujący na świecie stosowany przez ludzkość od tysięcy lat.

Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Autor książki, znany rosyjski lekarz i naturopata – Iwan Nieumywakin – stworzył kompleksowy poradnik o soli, w którym szczegółowo opisuje różne jej rodzaje.

Głównie skupia się na wykorzystaniu leczniczych właściwości soli. Autor prezentuje zasady jej stosowania w codziennej diecie i tym samym rozwiewa wszelkie kontrowersje, które powstały w ostatnich latach. Proponuje wiele terapii solnych, które są pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia.

Poznasz przepisy z jej zastosowaniem, oparte na nowoczesnych technikach terapeutycznych medycyny konwencjonalnej. Cała prawda o soli!

Ilość stron: 120;

Oprawa: miękka

Dowiedz się więcej...

Rośliny strączkowe w kuchni

2021-04-19

Rośliny strączkowe w kuchni

Fasolka, cieciorka, bób, a może soczewica lub soja? Rośliny strączkowe, bo o nich mowa, są przez nas mocno ignorowane. Wynika to z niewiedzy na temat, co z nimi zrobić, oraz z lęku przed proble [...]

Czytaj więcej

Jod

2020-03-30

Jod

Tarczyca potrzebuje jodu do produkcji hormonów, a gdy go brakuje – gruczoł ten się powiększa. Niedobory dotyczą głównie osób zamieszkujących rejony górskie.

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: