Wolni od toksyn

320 stron

Jak rozpoznać i uniknąć trucizn ukrytych w żywności, powietrzu i środowisku, które codziennie niszczą Twoje zdrowie

Cena brutto 49,40 zł

Wybierz wariant

2 dni robocze
14 dni
od 500 zł
Ostatnie 4 produkty w magazynie

Toksyczne substancje są przyczyną wielu groźnych chorób

Jakie są przyczyny groźnych chorób? Badania potwierdzają, że to styl życia, dieta i czynniki genetyczne w dużej mierze kształtują nasze zdrowie. Jednak pojawienie się nieprzyjemnych objawów i rozwój chorób o charakterze autoimmunologicznym często ma swoje źródło w obecności toksyn w organizmie. To nie psychosomatyka! Przykładem takiego schorzenia jest cukrzyca, która 60 lat temu występowała zaledwie u 1% populacji. Dziś na cukrzycę choruje aż 7% Polaków. Wśród dwudziestolatków obserwuje się z kolei wzrost zachorowań na schorzenia układu krążenia i otyłość. Toksyny i trujące substancje obecne w środowisku, pożywieniu i kosmetykach mogą również zwiększać bądź zmniejszać tempo pracy serca. A także zaburzać funkcjonowanie połączeń nerwowych decydujących o działaniu mózgu. A także powodować zaburzenia hormonalne. Toksyny nagromadzone w organizmie przyczyniają się do powstawania alergii i ryzyka wystąpienia nowotworów.

Toksyny wchłaniane nawet w niewielkich ilościach przez lata gromadzą się w organizmie

Pomadki do ust ze szkodliwym ołowiem. Rozregulowujące układ hormonalny i powodujące zaburzenia ftalany z perfum i lakieru do włosów. Glin w antyperspirantach, rakotwórczy glifosat powszechnie stosowany w rolnictwie. Ryby skażone rtęcią, dodawany do napojów benzoesan sodu, który uszkadza ludzkie DNA. Nie mówiąc już o morzu plastiku. To wszystko brzmi bardzo groźnie. Zwłaszcza kiedy zdasz sobie sprawę, że te trucizny ukryte są w produktach codziennego użytku, pożywieniu, powietrzu czy glebie. Stosowane przez lata niosą ogromne ryzyko dla twojego zdrowia i organizmu. Dlatego już teraz dowiedz się, jakie są objawy występowania toksyn w organizmie. I poznaj skuteczne metody oczyszczania organizmu.

Dowiedz się nie tylko, gdzie znajdują się groźne trucizny, ale też jak usuwać toksyny z organizmu

Autor, lekarz, naturopata, pionier medycyny integracyjnej, pomoże ci rozpoznać uszkodzenia powstałe w wyniku działalności toksyn. Poznasz także objawy obecności toksyn w organizmie. Czy wiesz, że wiele z nich może być lekceważonych i uznawanych jedynie za psychosomatykę? Autor przekaże ci skuteczne narzędzia i sposoby na usunięcie toksyn z organizmu, a co za tym idzie – także na poprawę twojego zdrowia. Wzmocnisz swoją odporność, złagodzisz objawy alergii. A nawet znacząco obniżysz ryzyko wystąpienia poważnych chorób, jak cukrzyca czy nowotwory.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– nauczysz się, jak unikać kontaktu z toksynami,

– dowiesz się, jak przebiega proces detoksu,

– zregenerujesz narządy wewnętrzne odpowiedzialne za oczyszczanie organizmu,

– znacząco poprawisz swoją zdolność do usuwania toksyn z organizmu,

– będziesz mógł zwalczyć dręczące cię dolegliwości i zapobiec rozwojowi chorób, w tym autoimmunologicznych,

– poznasz kosmetyki, środki i substancje których należy unikać,

– dowiesz się, jakie problemy zdrowotne powodują trujące substancje zawarte w żywności, powietrzu i środowisku.

Nie pozwól, by powszechne toksyny zrujnowały twoje zdrowie!

Opinie (0)

Dodaj opinię