Skutecznie wyleczyć. Choroby sercowo-naczyniowe - prof. Andrzej Frydrychowski, dr Michał Lange

Skutecznie wyleczyć. Choroby sercowo-naczyniowe to drugi tom z serii książek napisanych przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego i dr Michała Lange. Tym razem autorzy 0 zajmują się chorobami, które są najczęstszą przyczyną zgonów Polaków. Dzieje się tak pomimo stosowania coraz nowocześniejszych sposobów leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego.

Cena brutto 99,00 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 złW tej części serii prof. A. Frydrychowski i dr M. Lange biorą na warsztat podejście medycyny akademickiej w leczeniu chorób przewlekłych i zestawiają je z metodami leczenia medycyny zintegrowanej. Jest to punktem wyjścia do ocenienia współczesnych rezultatów – niezbyt zadawalających – jeśli chodzi o zapobieganie chorobom układu sercowo-naczyniowego i skuteczne leczenie ich. Autorzy przeprowadzają przegląd najpopularniejszych chorób tego typu. Opisują z naukowego punktu widzenia skuteczne – choć zaniechane przez medycynę akademicką – sposoby leczenia. Jak w terapii tych chorób może pomóc odpowiednia suplementacja? Jaki wpływ na układ sercowo-naczyniowy ma właściwa podaż pierwiastków i minerałów? Które zioła są pomocne w terapiach układu sercowo-naczyniowego? Jak powinien wyglądać jadłospis w przypadku tytułowych chorób? I czy rzeczywiście wszystkiemu winien jest cholesterol? To tylko część pytań, na które Czytelnicy znajdą odpowiedzi podczas lektury książki.

Opinie (7)

2023-12-05

Wspaniała książka czytam drugi raz i zawsze coś ciekawego i pomocnego znajduję, Bardzo dziękuję profesorowi Frydrychowskiemu i dr Lange . Mam też książki Ukryte Terapie Jerzego Zięby . To są dopiero lektury dla zdrowia,

2023-09-26

Po książkach Jerzego Zięby , to kolejna ,która otwiera oczy na metody i podejście do leczenia i zdrowia. Polecam dla wszystkich świadomych i tych którzy chcą być bardziej świadomi.

2023-09-20

Bardzo przydatna wiedza, rozjaśnia umysł na tematykę chorób naczyń, które są niemalże najważniejsze dla zdrowia człowieka. Niestety ludzie są nieświadomi tego, że za zdrowie człowieka odpowiada zdrowy kręgosłup, mocne naczynia i zdrowe jelita!

2023-09-20

Książka to widać podsumowanie wielu lat praktyki Panów. Rady są zwięzłe i konkretne. Książka nie jest jakimś przesadnym opisem... a kompendium jak sobie radzić i czym się wspomagać by wygrać zdrowie- Polecam każdemu

2023-05-15

Świetna książka już druga tych autorów. Otwiera oczy na leczenie i ogólnie na zagadnienia dot. zdrowia. Poza książką wiedza praktycznie nie do uzyskania dlatego warto ją mieć. Informacje bezcenne.

2023-04-07

Super sprawa. Bardzo przydatne kompendium. Mogę polecić.

2023-04-01

Kolejna pozycja godna polecenia. Warto ją mieć tym bardziej, że porady sa naprawdę skuteczne. Potwierdzam.

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu