Skutecznie wyleczyć. Choroby sercowo-naczyniowe - prof. Andrzej Frydrychowski, dr Michał Lange

Skutecznie wyleczyć. Choroby sercowo-naczyniowe to drugi tom z serii książek napisanych przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego i dr Michała Lange. Tym razem autorzy 0 zajmują się chorobami, które są najczęstszą przyczyną zgonów Polaków. Dzieje się tak pomimo stosowania coraz nowocześniejszych sposobów leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego.

Cena brutto 99,00 zł

Wybierz wariant

2 dni robocze
14 dni
od 500 zł

W tej części serii prof. A. Frydrychowski i dr M. Lange biorą na warsztat podejście medycyny akademickiej w leczeniu chorób przewlekłych i zestawiają je z metodami leczenia medycyny zintegrowanej. Jest to punktem wyjścia do ocenienia współczesnych rezultatów – niezbyt zadawalających – jeśli chodzi o zapobieganie chorobom układu sercowo-naczyniowego i skuteczne leczenie ich. Autorzy przeprowadzają przegląd najpopularniejszych chorób tego typu. Opisują z naukowego punktu widzenia skuteczne – choć zaniechane przez medycynę akademicką – sposoby leczenia. Jak w terapii tych chorób może pomóc odpowiednia suplementacja? Jaki wpływ na układ sercowo-naczyniowy ma właściwa podaż pierwiastków i minerałów? Które zioła są pomocne w terapiach układu sercowo-naczyniowego? Jak powinien wyglądać jadłospis w przypadku tytułowych chorób? I czy rzeczywiście wszystkiemu winien jest cholesterol? To tylko część pytań, na które Czytelnicy znajdą odpowiedzi podczas lektury książki.

Opinie (3)

2023-05-15

Świetna książka już druga tych autorów. Otwiera oczy na leczenie i ogólnie na zagadnienia dot. zdrowia. Poza książką wiedza praktycznie nie do uzyskania dlatego warto ją mieć. Informacje bezcenne.

2023-04-07

Super sprawa. Bardzo przydatne kompendium. Mogę polecić.

2023-04-01

Kolejna pozycja godna polecenia. Warto ją mieć tym bardziej, że porady sa naprawdę skuteczne. Potwierdzam.

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu