Ekologiczny płyn do szyb 750 ml

Ekologiczny płyn do szyb

Firma Gold Drop oferuje produkty pochodzące z serii wyrobów ekologicznych „eco-line". Jednym z produktów tej serii jest płyn do mycia szyb o delikatnym zapachu zielonej herbaty. 

Poj. 750 ml

Cena brutto 11,50 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł

Ekologiczny płyn do szyb

Projekt wdrożenia do produkcji serii wyrobów ekologicznych „eco-line" powstał w trosce o ochronę środowiska naturalnego. Oferujemy produkty ekologiczne posiadające certyfikat wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, który jest przyznawany wyrobom spełniającym określone kryteria ekologiczne zawarte w Decyzji Komisji 2005/344/WE. Głównym, oficjalnym, europejskim wyróżnieniem przyznawanym wyrobom, które spełniają określone normy środowiskowe jest wspólnotowe oznakowanie ekologiczne Ecolabel, ustanowiony od 1992 roku.

Dzięki najwyższej jakości składników, płyn do mycia szyb z serii ekologicznej doskonale myje szyby oraz lustra, skutecznie usuwając nawet najtrwalszy, zaschnięty brud i tłuste plamy. Czyszczona powierzchnia nie wymaga polerowania. Płyn pozostawia krystalicznie czystą, lśniącą powierzchnię bez bez zacieków i smug.

Odpowiednie dawkowanie płynu zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz ponoszone przez Państwa koszty.

Poj. 750 ml

Dowiedz się więcej...

 Ciepły okład z mocnym działaniem

2022-10-25

Ciepły okład z mocnym działaniem

Płyn ziołowy do okładów firmy Medi-Flowery relaksuje i energetyzuje.Działa korzystnie przy zaburzeniach przyswajania i wydalania, oczyszcza filtry organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Przyw [...]

Czytaj więcej

Pokaż więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu