• Produkt na zamówienie

Najnowsze metody leczenia nowotworów. Źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy przy leczeniu raka D,C4

Produkt na zamówienie

 Ta książka oferuje szczegółowy wgląd w najnowocześniejsze holistyczne i alternatywne metody leczenia nowotworów, jakie są obecnie dostępne. Publikacja zawiera instrukcje opisujące wszelkie metody krok po kroku, oraz wymienia zasoby potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia ich stosowania we własnym życiu.

Cena brutto 69,60 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł
Ostatnie 4 produkty w magazynie

Co wybrać – leczenie raka konwencjonalne, niekonwencjonalne, a może metody łączone?

Osoby, których dotyka choroba nowotworowa zawsze stają przed wyborem sposobu leczenia, analizują różne metody leczenia nowotworów. Ale czy rzeczywiście medycyna konwencjonalna ma ich do zaoferowania najwięcej? Najnowsze odkrycia medycyny dowodzą korzyści płynących z terapii odżywczych i holistycznych. Dzięki tej książce poznasz różne rodzaje terapii i różne metody leczenia nowotworów, których skuteczność została potwierdzona. Tym bardziej, że rak to jedna z najczęstszych przyczyn śmierci we współczesnym świecie.

Integracyjna onkologia – co to takiego?

Autorzy publikacji używają terminu „integracyjna onkologia”, która uwzględnienia dostępne terapie – konwencjonalne i holistyczne – pomagające w zapobieganiu nowotworom i leczeniu choroby, gdy już uderzy. Dr Mark Stengler i dr Paul Anderson stoją na stanowisku, że każdy pacjent jest inny, dlatego każdy przypadek choroby powinien być rozpatrywany indywidualnie. Czasami tradycyjna opieka musi być traktowana priorytetowo. Jednak w niemal każdym przypadku można zastosować jedną lub więcej bezpiecznych holistycznych terapii, by zmniejszyć skutki uboczne i zwiększyć szanse na przeżycie.

Najskuteczniejsze metody leczenia nowotworów

Czytając tę książkę, nie tylko lepiej zrozumiesz, jak działa integracyjna onkologia, ale także lepiej poznasz sam nowotwór. Nie ma tutaj żadnego pojedynczego, cudownego rozwiązania. Zamiast tego znajdziesz bogate i zróżnicowane podejście, które pozwala skorzystać z najskuteczniejszych dostępnych rozwiązań, które mogą dać najlepsze efekty. Opisane w książce dziesięciolecia doświadczeń w pracy z chorymi na raka, pomogą Ci poznać cały proces choroby i leczenia, wzmocnić się i wyedukować, a także wnieść całą tę zintegrowaną onkologię do Twojej walki z chorobą nowotworową. Ta książka oferuje szczegółowy wgląd w najnowocześniejsze holistyczne i alternatywne metody leczenia nowotworów, jakie są obecnie dostępne. Publikacja zawiera instrukcje opisujące wszelkie metody krok po kroku, oraz wymienia zasoby potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia ich stosowania we własnym życiu. Dowiesz się, jaką diagnostykę stosować i na czym polegają techniki takie jak:

• pozytonowa tomografia emisyjna,

• cytologia,

• badanie Muga,

• rezonans magnetyczny,

• scyntygrafia,

• mammografia

i wiele innych.

Najważniejsze suplementy przed i po diagnozie raka

Lekarze skupiają się na najważniejszych elementach onkologii integracyjnej. Analizują, jak prawidłowe odżywianie może pomóc w zapobieganiu i leczeniu nowotworów. Omawiają najlepiej zbadane suplementy stosowane w leczeniu raka, nowatorskie terapie (np. witamina C w wysokiej dawce podawana dożylnie), naturalne rozwiązania typowych problemów takich jak skutki uboczne chemioterapii i radioterapii. Autorzy zachęcają do przejścia na dietę antynowotworową, do ćwiczeń i redukcji stresu. Opisują różne rodzaje nowotworów, aby pomóc Ci opracować spersonalizowany plan działania, oferujący największą szansę na powrót do zdrowia. Zdiagnozowanie raka może być przerażające, przytłaczające, przygnębiające. Ta książka nie pozwoli Ci, by te negatywne emocje Cię przytłoczyły. Dzięki jasnemu i konkretnemu podejściu Autorzy stworzyli obszerne i dokładne źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy, a także dla specjalistów poszukujących najnowszych rozwiązań promujących integracyjne podejście do terapii nowotworowych.

Dowiedz się więcej...

Naturalne substancje, których boi się rak

2024-07-02

Naturalne substancje, których boi się rak

Nowotwory są przyczyną co czwartego zgonu w Polsce. Zarówno na etapie profilaktyki, jak i leczenia nowotworu możemy jednak wprowadzić wiele zdrowych nawyków, które poprawią stan naszego zdrowia.

Czytaj więcej

Diagnoza z twarzy

2024-06-05

Diagnoza z twarzy

W ajurwedzie obraz całego człowieka daje niesamowite możliwości diagnostyczne. Sprawdzamy jakie sekrety kryje nasza twarz.

Czytaj więcej

Co warto wiedzieć o cynku

2024-05-21

Co warto wiedzieć o cynku

Gdyby zrobić ranking składników pokarmowych najważniejszych dla zdrowia człowieka, to na szczycie tej listy znalazłby się cynk. Związek dość mało znany. Chcesz go poznać?

Czytaj więcej

Chiropraktyka – terapia usuwająca blokady ruchu i nie tylko

2024-04-10

Chiropraktyka – terapia usuwająca blokady ruchu i nie tylko

Przy zaburzeniach narządów ruchu oraz dysfunkcji występujących w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego mogą pomóc zabiegi chiropraktyki. Sprawdź gdzie jeszcze?

Czytaj więcej

Te nawyki zwiększają ryzyko nowotworów. Unikaj ich!

2024-04-02

Te nawyki zwiększają ryzyko nowotworów. Unikaj ich!

Wielu przypadkom nowotworów można zapobiec, gdyby tylko w odpowiednim momencie życia chorzy wdrożyli odpowiednie, prozdrowotne nawyki do swojego codziennego funkcjonowania. Dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

Te witaminy chronią przed nowotworami

2024-03-21

Te witaminy chronią przed nowotworami

Odpowiednie spożycie witamin i składników mineralnych może mieć przełożenie na ryzyko zachorowania na różnego typu nowotwory. W niniejszym artykule skupimy się na tej pierwszej grupie – witaminach.

Czytaj więcej

Pokaż więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu