Kompletna dieta na uzdrowienie tarczycy i Hashimoto - dr Alan Christianson

28-dniowy skuteczny plan żywienia przywracający równowagę poziomu jodu

Cena brutto 74,70 zł

Wybierz wariant

1-2 dni robocze
14 dni
od 249 zł
Ostatnie 2 produkty w magazynie

Choroby tarczycy i stany zapalne – jak zmagać się z plagą chorób naszych czasów

Według WHO choroby tarczycy to już plaga cywilizacyjna. Statystycznie nawet 4% ludzi na świecie może chorować na niedoczynność tarczycy, w tym również na Hashimoto. Według najnowszych szacunków w Polsce problemy z funkcjonowaniem tego gruczołu może mieć co piąty mieszkaniec. Osoby cierpiące na zaburzenia hormonalne i choroby tarczycy zmagają się z objawami, takimi jak: zmęczenie, zmiany nastroju, przyrost masy ciała, choroby skóry i wypadanie włosów.

Niejednokrotnie, aby poczuć się lepiej, pacjenci próbują wszystkiego – leków, suplementów i modyfikacji diety. Dzięki temu poradnikowi poznasz terapię, przeciwzapalną dietę na uzdrowienie tarczycy, która może ci naprawdę pomóc. Znajdziesz tu nową drogę opartą na zdrowym odżywianiu i medycynie naturalnej. Niezależnie od tego, jak długo zmagasz się z chorobą tarczycy, nie poddawaj się. Możesz poczuć się lepiej i odzyskać zdrowie. Rozwiązaniem jest kompletna dieta na uzdrowienie tarczycy i objawy Hashimoto.

Kompletna dieta na uzdrowienie tarczycy i Hashimoto – poznaj autorski plan opracowany przez lekarza

Najczęstszymi chorobami tarczycy są niedoczynność, nadczynność, choroba Hashimoto i problemy z odwrotną trójjodotyroniną. Jeśli czujesz się przytłoczony, zagubiony i przestraszony, nie radzisz sobie z ciągle powracającymi stanami zapalnymi czy pogarszającym się samopoczuciem, ten poradnik jest właśnie dla ciebie. Poznaj terapię – dietę na uzdrowienie tarczycy – stworzoną przez Alana Christiansona. To praktykujący lekarz medycyny, naturopata, który stale prowadzi badanie kliniczne nad funkcjonowaniem tarczycy. Specjalizuje się w medycynie naturalnej. Dzięki niej pomógł odzyskać zdrowie ludziom z chorobami tarczycy i opornością na utratę wagi. Dzięki jego książce ty również możesz wdrożyć w życieinnowacyjny plan wyeliminowania objawów choroby tarczycy. Wystarczy zmniejszenie nadmiaru jodu w diecie.

Możesz wyleczyć stany zapalne – zastosuj skuteczną dietę tarczycową i przekonaj się, czy jod jest dla ciebie dobry

Zdaniem wielu specjalistów ciężka sytuacja pacjentów zmagających się z chorobami tarczycy i Hashimoto związana jest ze stosowaniem nieprawidłowej diety tarczycowej. Autor, w odróżnieniu od wielu lekarzy staraj daty, przekonuje, że choroby tarczycy są wyleczalne. Opiera swoje przekonania na badaniach klinicznych prowadzonych przez ostatnie kilkanaście lat. Z tego poradnika dowiesz się, że dolegliwości związane z tarczycą są efektem dostarczania organizmowi zbyt dużych ilości jodu. Jesteś zaskoczony? W tej książce znajdziesz najnowsze wyniki badań, które pokazują, jak łatwo od stanu niedoboru jodu przeszliśmy do momentu, w którym poprzez spożywanie dużych ilości żywności przetworzonej przyjmujemy ten pierwiastek w nadmiarze.

Ograniczenie jodu w proponowanym autorskim programie zdrowego odżywiania pomaga nawet w przypadku osób cierpiących na ciężkie odmiany chorób tarczycy. Niektóre eksperymenty wdrożenia tej diety opartej na medycynie naturalnej zakończyły się całkowitym zanikiem objawów choroby u 80 procent uczestników. Nigdy wcześniej żadna forma terapii schorzeń tarczycy nie mogła pochwalić się taką skutecznością. Celem niniejszej książki jest dołączenie cię do grona uzdrowionych osób.

Wypróbuj 28-dniowy plan zdrowego odżywiania i zresetuj swoją tarczycę

W ciągu ostatnich kilku lat naukowcy zdobyli więcej wiedzy na temat tarczycy i jodu niż w ciągu poprzednich pięciu dekad. Niniejsza książka prezentuje najnowsze odkrycia dotyczące regulacji spożycia tego pierwiastka. Zawarty tu program składa się z kilku prostych kroków, które pomogą ci przywrócić prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.

Na początek samodzielnie wypełnisz kwestionariusz objawów chorobowych, który został opracowany w oparciu o badania kliniczne. To narzędzie pomoże ci oszacować stan zdrowia oraz zmierzyć dynamikę choroby tarczycy. Istotne jest to, że wcale nie będziesz musiał wyeliminować z diety całych kategorii żywności, np. tych zawierających gluten. Zamiast tego zastąpisz je niskojodowymi alternatywami. Wyłączysz z diety nieoczywiste źródła tego związku oraz otworzysz się na nowe rodzaje potraw. Od dziś twoje leczenie chorób tarczycy przybierze postać zdrowej i zrównoważonej diety. Proponowany plan żywieniowy pozwoli ci pozbyć się objawów choroby i odczuć ulgę już po kilku tygodniach.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

  • poznasz i zastosujesz plan diety, która zawiera optymalną ilość żelaza i jodu w diecie, aby kontrolować hormony tarczycy;
  • skutecznie zresetujesz działanie tarczycy, cofniesz objawy przewlekłych chorób tarczycy, takich jak niedoczynność tarczycy i zapalenie tarczycy typu Hashimoto
  • wypróbujesz ponad 60 prostych przepisów na pyszne dania. Przyrządzisz takie pyszności, jak: kurczak z brzoskwiniami i czarną fasolą, dyniowy przysmak, sałatka śródziemnomorska z koprem włoskim, wrap z soczewicą czy czekoladowy koktajl z wiśniami;
  • wykorzystasz gotowe, tygodniowe plany posiłków, dzięki którym łatwo wdrożysz zmiany w swojej kuchni i odzyskasz zdrowie;
  •  poznasz wyniki i interpretację badań naukowych, pokazujące, że prawidłowe spożycie jodu w diecie może wyeliminować objawy twojej choroby tarczycy już po czterech tygodniach.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu