Zdrowie na cały rok 2024. Kalendarz Zbigniew T. Nowak

Ilość: 1szt.

Kalendarz inny niż wszystkie. Warto go mieć!

Czerp zdrowie z apteki natury!

Ktoś może powiedzieć: po co nam teraz tradycyjne kalendarze, skoro mamy w zasięgu ręki komputery, tablety, smartfony.

Tymczasem są one nadal potrzebne. Za czasów naszych prababek, kiedy świat wydawał się bardziej uporządkowany, istniał nawet zwyczaj posiadania specjalnych kalendarzy.

Zapisywano w nich ze starannością mądre rady, jak za pomocą apteki natury leczyć przeróżne choroby. Zapisywano w nich także przepisy kulinarne i receptury na skuteczne leki domowe, a nawet wklejano w nie zasuszone zioła. Takie poradniki-kalendarze były często przekazywane z pokolenia na pokolenie jako cenny prezent. 

Cena brutto 44,90 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł

Ceniony ekspert – Zbigniew T. Nowak, wydając kalendarz „Zdrowie na cały rok 2024” chce niejako ocalić od zapomnienia ten dobry zwyczaj. Przygotował dla Państwa kalendarz 2024 inny niż wszystkie dostępne na rynku. Znajdziecie w nim wiele bezcennych rad, jak za pomocą ziół, warzyw, owoców, miodu i innych darów natury poprawić jakość życia oraz zachować zdrowie na długie lata. Są w nim wypróbowane receptury na skuteczne specyfiki niosące ulgę w przeróżnych dolegliwościach oraz przepisy na lecznicze przetwory. Z kalendarza dowiecie się także, np. jak w naturalny sposób poprawić pamięć i zapobiegać starzeniu się mózgu, jak mądrze zatroszczyć się o układ odpornościowy czy serce.

AUTOR KALENDARZA zbigeniew t nowak

Kalendarz Zdrowie na cały rok 2024 to unikalne wydanie zawiera też cenne rady. Zbigniew T. Nowak podpowiada jak wyciszyć niepokój wewnętrzny, oddalić bezsenność, zmęczenie psychiczne, pozbyć się groźnych wirusów czy bakterii. W tym poradniku-kalendarzu nie zabraknie informacji, jak zapobiegać i leczyć miażdżycę, pozbyć się nadmiaru kilogramów, niestrawności i leczyć nadciśnienie tętnicze oraz alergię czy przygotować ziołowe kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jest w nim również miejsce na osobiste notatki, a zdobią go zdjęcia i specjalnie wykonane rysunki opisywanych roślin leczniczych.

okladka kalendarz zdrowie na cały rok Zbigniew Nowak

Zdrowie na cały rok 2024 Kalendarz Zbigniew T. Nowak

Kalendarz inny niż wszystkie. Warto go mieć!

Odkryj Pełnię Zdrowia z Kalendarzem na 2024 rok!

Kalendarz "Zdrowie na cały rok 2024" to nie jest zwykły kalendarz, ale przede wszystkim Twój osobisty poradnik, taka skarbnica wiedzy, która przyda się każdemu, kto chce czerpać zdrowie z odwiecznej apteki natury. A można z niej czerpać garściami! Oto, co znajdziesz w środku:

  • Rady cenionego od lat eksperta telewizyjnego, znawcy roślin leczniczych: Autor - Zbigniew T. Nowak dzieli się z nami swoją wiedzą, podpartą bogatym doświadczeniem i najnowszymi zdobyczami medycyny. Zdradza praktyczne rady, jak zachować zdrowie na długie lata i poprawić jakość życia.
  • Mądrość z odwiecznej apteki natury: Każdy kolejny tydzień odkrywa przed nami sekrety kolejnych roślin leczniczych. Poznaj dokładnie ich właściwości lecznicze i zdobądź cenną wiedzę, jak je przetwarzać do domowej apteczki.
  • Receptury na tanie domowe specyfiki naturalne: Znajdziemy tu oryginalne przepisy na skuteczne specyfiki, które niosą pomoc w wielu dolegliwościach atakujących dziś człowieka.
  • Spiżarnia pełna zdrowia: Ekspert zdradza tu także przepisy na przetwory, które naprawdę mogą służyć zdrowiu.
  • Ziołowa kosmetyka: Dowiedz się koniecznie, jak przygotować domowe kosmetyki do pielęgnacji włosów, np. z liści brzozy.
  • Odzyskaj spokój ducha i pozbądź się bezsenności:  Są to rady, jak za pomocą wybranych ziół wyciszyć niepokój wewnętrzny, zmęczenie psychiczne i oddalić kłopoty z zasypianiem.
  • Osobiste notatki: To specjalna przestrzeń przeznaczona tylko dla Ciebie. Możesz zapisywać tu np. wypróbowane receptury na domowe specyfiki lub bezcenne rady jak zachować zdrowie. 

zdrowie na caly rok kalendarz 2024 zbigniew t nowak strona 26

Każda strona tego kalendarza - poradnika to mądre połączenie tradycji i wiedzy o zdrowiu opartej na najnowszych doniesieniach naukowych. 

zdrowie na caly rok kalendarz 2024 zbigniew t nowak strona 47

A wszystko zawarte w estetycznej oprawie z pięknymi zdjęciami i rysunkami roślin leczniczych.

zdrowie na caly rok kalendarz 2024 zbigniew t nowak strona 126

Sięgając po ten kalendarz, inwestujesz w zdrowie swoje i najbliższych na nadchodzący rok! 

Zdrowie na cały rok 2024. Kalendarz Zbigniew T. Nowak

Liczba stron: 152

Format: 165x235 mm

ISBN 978-83-965475-8-3

Wydawca

MediaCom Press Sp. z o.o.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu