IX Sympozjum i Targi Zielarskie

IX Sympozjum i Targi Zielarskie

IX Sympozjum i Targi Zielarskie Polskiej Izby Zielarsko Medycznej "Zapomnij o zapominaniu" to Niezwykłe Wydarzenie Branżowe!

Z radością zapraszamy Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu branżowym - IX Sympozjum Zielarskim pod hasłem "Zapomnij o zapominaniu", które odbędzie się w dniach 17-19 listopada w Hotelu Premier w Krakowie.

To unikalne spotkanie stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz zielarstwa, a także do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z wybitnymi ekspertami w tych dziedzinach.

Podczas Sympozjum dowiesz się m.in.:

- czym jest i za co odpowiada Gadzi Mózg

- jak uczy się mózg człowieka i co z tego wynika

- jak dbać o mózg i jakie są jego tajemnice

- za co odpowiadają prawa i lewa półkula mózgu

- czym jest Pamięć

- co odpowiada za pamięć w mózgu

IX Sympozjum Zielarskie rozpocznie 17 listopada Dzień Seniora

Wstęp w tym dniu będzie bezpłatny. Zaprosiliśmy członków Organizacji Senior+ oraz kilka Uniwersytetów III Wieku. Zaproszeni Goście będą mogli skorzystać z możliwości zrobienia różnych badań, degustacji, zaopatrzyć się w naturalne produkty na kilkudziesięciu Stoiskach i posłuchać muzyki podczas Specjalnego Koncertu. Będzie również możliwość degustacji Herbatki „ Na pamięć”.

18-19 listopada to Dni Profesjonalisty

Zapraszamy Zielarzy, właścicieli i personel sklepów zielarsko-medycznych, sklepów zielarskich, sklepów ze zdrową żywnością, Fitoterapeutów, Naturopatów oraz wszystkich tych, dla których tematyka zielarstwa i fitoterapii stanowi element ich pracy zawodowej, a także Wszystkich, którzy w naturalny sposób chcą zadbać o Swoje zdrowie.

Na scenie pojawi się grono znakomitych prelegentów:

Barbara Kazana- autorytet w dziedzinie ziołolecznictwa i naturoterapii

Leszek Zabrocki - dietetyk, biolog molekularny i zielarz. Propagator naturalnych metod uzdrawiania

dr n. med. prof. Krzysztof Krupka - spec. chorób wewnętrznych, neurologii i rehabilitacji. Od 30 lat zajmuje się medycyną chińską i ziołolecznictwem

Zbigniew T. Nowak - ekspert w dziedzinie ziołolecznictwa i terapii naturalnej. Autor ponad 70 książek o tematyce zielarskiej

lek. Krzysztof Błecha - internista od wielu lat zajmujący się ziołolecznictwem, terapiami manualnymi, akupunkturą i homeopatią

Marek Szurawski - autor książki "Pamięć Trening Interaktywny"

lek. Adam Przygoda

lek. med. Andrzej Więckowski i wielu innych

Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania! Przyjdź i poszerz swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa, zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej. Spotkaj się z ekspertami, wymieniaj doświadczenia i poznawaj tajemnice medycyny naturalnej i ziół.

Nie przegap tej unikatowej szansy na inspirujące doświadczenia i cenne informacje.

Do zobaczenia na IX Sympozjum Zielarskim "Zapomnij o zapominaniu"!

Harmonogram IX Sympozjum Zielarskiego:

https://wydarzenia.zdrowiebezlekow.pl/

KUP BILET:

https://www.zdrowiebezlekow.pl/wydarzenia/1-ix-sympozjum-zielarskie-zapomnij-o-zapominaniu

#IXSympozjumZielarskie #ZapomnijOZapominaniu #MedycynaNaturalna #Zielarstwo #NaturalnieRazem

Inne wpisy w tej kategorii

Pestycydy w warzywach i owocach – jak je eliminować

2024-04-12

Pestycydy w warzywach i owocach – jak je eliminować

Pestycydy to substancje, zarówno syntetyczne, jak i naturalne, stosowane w celu eliminacji organizmów uważanych za szkodliwe lub niechciane. Jak wpływają na nasze zdrowie? Czy są groźne? Sprawdź.

Czytaj dalej

Chiropraktyka – terapia usuwająca blokady ruchu i nie tylko

2024-04-10

Chiropraktyka – terapia usuwająca blokady ruchu i nie tylko

Przy zaburzeniach narządów ruchu oraz dysfunkcji występujących w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego mogą pomóc zabiegi chiropraktyki. Sprawdź gdzie jeszcze?

Czytaj dalej

Nutritarianizm jako koncepcja zdrowego odżywiania

2024-04-08

Nutritarianizm jako koncepcja zdrowego odżywiania

Nutritarianizm to koncepcja zdrowego odżywiania, według której kluczowa jest nie tyle liczba spożywanych kalorii, co jakość składników odżywczych. Zwraca się szczególną uwagę na różnorodność w diecie.

Czytaj dalej

Aromaty z Alembika

2024-04-03

Aromaty z Alembika

Przy pomocy pięknego, połyskującego miedzią alembika można wydobyć aromaty z roślin. Podczas destylacji parą wodną z umieszczonych w nim ziół otrzymujemy bardzo cenne olejki eteryczne oraz hydrolaty.

Czytaj dalej

Te nawyki zwiększają ryzyko nowotworów. Unikaj ich!

2024-04-02

Te nawyki zwiększają ryzyko nowotworów. Unikaj ich!

Wielu przypadkom nowotworów można zapobiec, gdyby tylko w odpowiednim momencie życia chorzy wdrożyli odpowiednie, prozdrowotne nawyki do swojego codziennego funkcjonowania. Dowiedz się więcej.

Czytaj dalej

Mutacja genu MTHFR i problemy z metylacją

2024-03-26

Mutacja genu MTHFR i problemy z metylacją

Z biegiem lat nasze ciała mogą napotkać pewne trudności w prawidłowym metylowaniu DNA. W rezultacie mogą pojawiać się błędy w DNA, zwiększające ryzyko rozwoju chorób, takich jak nowotwory.

Czytaj dalej