TVP 3 Kraków patronem medialnym IX Sympozjum i Targów Zielarskich

TVP 3 Kraków patronem medialnym IX Sympozjum i Targów Zielarskich

Z radością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w niezwykłym wydarzeniu branżowym - IX Sympozjum Zielarskim pod hasłem "Zapomnij o zapominaniu". Impreza odbędzie się w dniach 17-19 listopada br. w hotelu Premier w Krakowie.

To wyjątkowe spotkanie stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz zielarstwa, a także do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z wybitnymi ekspertami w tych dziedzinach.

Jednym z istotnych wydarzeń jest objęcie patronatu medialnego nad imprezą przez TVP 3 Kraków, co dodatkowo podkreśla rangę IX Sympozjum i Targów Zielarskich.

Podczas sympozjum uczestnicy dowiedzą się m.in. o tajemnicach gadziego mózgu, procesach uczenia się oraz o roli prawej i lewej półkuli mózgu, a także poznają sposoby dbania o pamięć. Ponadto, będą mieli okazję posłuchać znakomitych prelegentów, takich jak Barbara Kazana, Leszek Zabrocki, dr n. med. prof. Krzysztof Krupka, Zbigniew T. Nowak, lek. Krzysztof Błecha, Marek Szurawski, lek. Adam Przygoda, lek. med. Andrzej Więckowski i wielu innych.

IX Sympozjum Zielarskie rozpocznie 17 listopada Dniem Seniora, który będzie darmowy dla uczestników. W ramach tego dnia członkowie Organizacji Senior+ oraz Uniwersytetów III Wieku będą mieli szansę skorzystać z różnych badań, degustacji, zakupów na stoiskach, a także będą mogli uczestniczyć w Specjalnym Koncercie i degustacji herbatki "Na pamięć".

18-19 listopada to Dni Profesjonalisty, zarezerwowane dla zielarzy, właścicieli sklepów zielarsko-medycznych, naturopatów oraz właścicieli i pracowników biznesów związanych z zielarstwem i fitoterapią. Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy na zdobycie inspirujących doświadczeń i cennych informacji.

Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania i poszerz swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa, zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej. Zapraszamy wszystkich do udziału w IX Sympozjum i Targach Zielarskich Polskiej Izby Zielarsko Medycznej - "Zapomnij o zapominaniu"!

Więcej informacji, w tym harmonogram wydarzenia, dostępne są na stronie: https://wydarzenia.zdrowiebezlekow.pl/

Bilety można zakupić online na stronie: https://www.zdrowiebezlekow.pl/wydarzenia/1-ix-sympozjum-zielarskie-zapomnij-o-zapominaniu

Inne wpisy w tej kategorii

Jak sobie radzić z jesienną chandrą

2023-11-30

Jak sobie radzić z jesienną chandrą

Jak wesprzeć nasze zdrowie psychiczne w okresie jesienno - zimowym? Czym jest sezonowe zaburzenie afektywne (SAD) a czym jesienna chandra? Jakie suplementy przyjmować? Dowiesz się z naszego artykułu.

Czytaj dalej

Zamienniki złego cukru - te zalecane i te niewskazane

2023-11-24

Zamienniki złego cukru - te zalecane i te niewskazane

Poznaj zamienniki cukru, zarówno te wskazane jak i te, które są niewskazane dla naszego organizmu.

Czytaj dalej

Jesienno-zimowe superfoods – odżywcze składniki, które wzmocnią twój organizm

2023-11-23

Jesienno-zimowe superfoods – odżywcze składniki, które wzmocnią twój organizm

W tym artykule skupimy się na prostych strategiach, jak za pomocą zdrowego pokarmu będziemy mogli nabrać energii i witalności, poprawiając samopoczucie, wzmacniając odporność i wspierając nasze ciało.

Czytaj dalej

Czym jest guggul?

2023-11-22

Czym jest guggul?

Guggul nie bez kozery cieszy się popularnością, bowiem żywica pozyskiwana z tego drzewa odznacza się niezwykłymi właściwościami. Poznaj je i wykorzystaj dla zdrowia.

Czytaj dalej