TVP 3 Kraków patronem medialnym IX Sympozjum i Targów Zielarskich

TVP 3 Kraków patronem medialnym IX Sympozjum i Targów Zielarskich

Z radością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w niezwykłym wydarzeniu branżowym - IX Sympozjum Zielarskim pod hasłem "Zapomnij o zapominaniu". Impreza odbędzie się w dniach 17-19 listopada br. w hotelu Premier w Krakowie.

To wyjątkowe spotkanie stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy z zakresu medycyny naturalnej oraz zielarstwa, a także do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z wybitnymi ekspertami w tych dziedzinach.

Jednym z istotnych wydarzeń jest objęcie patronatu medialnego nad imprezą przez TVP 3 Kraków, co dodatkowo podkreśla rangę IX Sympozjum i Targów Zielarskich.

Podczas sympozjum uczestnicy dowiedzą się m.in. o tajemnicach gadziego mózgu, procesach uczenia się oraz o roli prawej i lewej półkuli mózgu, a także poznają sposoby dbania o pamięć. Ponadto, będą mieli okazję posłuchać znakomitych prelegentów, takich jak Barbara Kazana, Leszek Zabrocki, dr n. med. prof. Krzysztof Krupka, Zbigniew T. Nowak, lek. Krzysztof Błecha, Marek Szurawski, lek. Adam Przygoda, lek. med. Andrzej Więckowski i wielu innych.

IX Sympozjum Zielarskie rozpocznie 17 listopada Dniem Seniora, który będzie darmowy dla uczestników. W ramach tego dnia członkowie Organizacji Senior+ oraz Uniwersytetów III Wieku będą mieli szansę skorzystać z różnych badań, degustacji, zakupów na stoiskach, a także będą mogli uczestniczyć w Specjalnym Koncercie i degustacji herbatki "Na pamięć".

18-19 listopada to Dni Profesjonalisty, zarezerwowane dla zielarzy, właścicieli sklepów zielarsko-medycznych, naturopatów oraz właścicieli i pracowników biznesów związanych z zielarstwem i fitoterapią. Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy na zdobycie inspirujących doświadczeń i cennych informacji.

Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania i poszerz swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa, zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej. Zapraszamy wszystkich do udziału w IX Sympozjum i Targach Zielarskich Polskiej Izby Zielarsko Medycznej - "Zapomnij o zapominaniu"!

Więcej informacji, w tym harmonogram wydarzenia, dostępne są na stronie: https://wydarzenia.zdrowiebezlekow.pl/

Bilety można zakupić online na stronie: https://www.zdrowiebezlekow.pl/wydarzenia/1-ix-sympozjum-zielarskie-zapomnij-o-zapominaniu

Inne wpisy w tej kategorii

Diagnoza z twarzy

2024-06-05

Diagnoza z twarzy

W ajurwedzie obraz całego człowieka daje niesamowite możliwości diagnostyczne. Sprawdzamy jakie sekrety kryje nasza twarz.

Czytaj dalej

Techniki samouzdrawiania przy przewlekłym stresie

2024-05-28

Techniki samouzdrawiania przy przewlekłym stresie

Stres przewlekły wydaje się być już pewną stałą cechą współczesnych cywilizacji. Czy możemy się jeszcze przed nim ustrzec? Czy istnieje możliwość pozbycia się stresorów z naszego życia?

Czytaj dalej

Jelita – nasz drugi mózg

2024-05-22

Jelita – nasz drugi mózg

Jelita nazywane są naszym „drugim mózgiem”. Gdy niedomagają, odbija się to negatywnie na całym organizmie. Sprawdź jak.

Czytaj dalej

Co warto wiedzieć o cynku

2024-05-21

Co warto wiedzieć o cynku

Gdyby zrobić ranking składników pokarmowych najważniejszych dla zdrowia człowieka, to na szczycie tej listy znalazłby się cynk. Związek dość mało znany. Chcesz go poznać?

Czytaj dalej

Żywienie makrobiotyczne według Jewgienija Lebiediewa

2024-05-14

Żywienie makrobiotyczne według Jewgienija Lebiediewa

Leczenie alternatywne zdobywa ostatnimi laty coraz więcej zwolenników. Niezwykle dużą skutecznością w leczeniu poważnych chorób ma żywienie makrobiotyczne autorstwa Jewgienija Lebiediewa. Sprawdź.

Czytaj dalej