Zdrowie zgodne z grupą krwi. Jak uniknąć choroby D,C4

Ta książka dostarcza najnowszych informacji o grupach krwi i związanych z nimi dietach, np. diecie w cukrzycy których przestrzeganie wzmacnia zdrowie. Stanowi ona także wyzwanie dla lekarzy i osób zajmujących się problematyką odżywiania zgodnego z grupą krwi. Ujawnia bowiem, w jaki sposób zapobiegać przewlekłym chorobom i je uzdrawiać. Chodzi tu o raka, choroby serca, cukrzycę, otyłość, hipoglikemię i depresję… choroby, które nie tylko powodują ludzkie cierpienie, ale mogą prowadzić też do śmierci.

Cena brutto 39,30 zł

Wybierz wariant

14 dni
od 249 zł

Dlaczego warto znać swoją grupę krwi?

Każdy z nas zapewne wie, że istnieją cztery grupy krwi: A, B, AB i 0, a także Rh: ujemny i dodatni. Bardzo ważne jest, aby znać swoją grupę krwi, ponieważ jej określenie jest niezbędne przy planowanych zabiegach chirurgicznych, u par planujących ciążę lub już spodziewających się dziecka, a także dla potrzeb ustalenia ojcostwa. Często również po to, aby dobrać odpowiedniego dawcę krwi w przypadku koniecznej transfuzji w przyszłości. Ponadto grupa krwi zdradza również, jakie choroby mogą nam zagrażać.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Powyższym hasłem można by w sposób najkrótszy scharakteryzować istotę tej publikacji. Kiedy 30 lat temu świat po raz pierwszy usłyszał o unikalnej metodzie uzdrawiania, w myśl której grupa krwi pacjenta determinuje jego dietę, nikt nie spodziewał się, że zrewolucjonizuje ona świat ówczesnej medycyny naturalnej.

Sprawdź, jaki wpływ na Twoje życie ma grupa krwi

Doktor James D`Adamo, twórca i propagator programu żywieniowego zgodnego z grupami krwi, odkrywca zależności między grupami krwi a potrzebami człowieka dotyczącymi odżywiania i ruchu, zachęca do wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie. Przy pomocy jego najnowszych badań, które pozwoliły mu efektywnie uzdrawiać tysiące pacjentów wyjaśnia, co jeść zgodnie ze swoja grupą krwi, jakie pokarmy i ćwiczenia są odpowiednie dla poszczególnych osób oraz jakie mamy wrodzone predyspozycje, a także w jaki sposób poprawić pracę umysłu. Niniejsza publikacja zawiera najbardziej aktualne i wyczerpujące porady i dietę doktora D’Adamo. Prezentuje program dietetyczny dla dzieci oraz przedstawia pełną gamę terapii naturalnych, zalecanych w jego Instytucie. Ponadto uczy, jak robić zakupy, jak gotować, a także jak się zdrowo odżywiać.

Chorobom przewlekłym można zapobiec

Ta książka stanowi podsumowanie jego dotychczasowej praktyki. Dostarcza przy tym najnowszych informacji o grupach krwi i związanych z nimi dietach, np. diecie w cukrzycy których przestrzeganie wzmacnia zdrowie. Stanowi ona także wyzwanie dla lekarzy i osób zajmujących się problematyką odżywiania zgodnego z grupą krwi. Ujawnia bowiem, w jaki sposób zapobiegać przewlekłym chorobom i je uzdrawiać. Chodzi tu o raka, choroby serca, cukrzycę, otyłość, hipoglikemię i depresję… choroby, które nie tylko powodują ludzkie cierpienie, ale mogą prowadzić też do śmierci.

Dowiedz się więcej...

Diagnoza z twarzy

2024-06-05

Diagnoza z twarzy

W ajurwedzie obraz całego człowieka daje niesamowite możliwości diagnostyczne. Sprawdzamy jakie sekrety kryje nasza twarz.

Czytaj więcej

Co warto wiedzieć o cynku

2024-05-21

Co warto wiedzieć o cynku

Gdyby zrobić ranking składników pokarmowych najważniejszych dla zdrowia człowieka, to na szczycie tej listy znalazłby się cynk. Związek dość mało znany. Chcesz go poznać?

Czytaj więcej

Łuszczyca – co o niej warto wiedzieć

2024-04-17

Łuszczyca – co o niej warto wiedzieć

Łuszczyca to przewlekła, nawracająca, niezakaźna choroba skóry, przybierająca różne formy i stopnie nasilenia. Szacuje się, że na świecie łuszczyca dotyka około 2–3 proc. populacji.

Czytaj więcej

Chiropraktyka – terapia usuwająca blokady ruchu i nie tylko

2024-04-10

Chiropraktyka – terapia usuwająca blokady ruchu i nie tylko

Przy zaburzeniach narządów ruchu oraz dysfunkcji występujących w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego mogą pomóc zabiegi chiropraktyki. Sprawdź gdzie jeszcze?

Czytaj więcej

Te nawyki zwiększają ryzyko nowotworów. Unikaj ich!

2024-04-02

Te nawyki zwiększają ryzyko nowotworów. Unikaj ich!

Wielu przypadkom nowotworów można zapobiec, gdyby tylko w odpowiednim momencie życia chorzy wdrożyli odpowiednie, prozdrowotne nawyki do swojego codziennego funkcjonowania. Dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

Naturalne składniki o właściwościach przeciwdepresyjnych

2024-03-12

Naturalne składniki o właściwościach przeciwdepresyjnych

Z niniejszego artykułu dowiesz się, jak za pomocą modyfikacji diety możesz pozytywnie wpłynąć na swoje samopoczucie i zmniejszyć ryzyko zachorowania na poważne schorzenie, jakim jest depresja.

Czytaj więcej

Pokaż więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu