Zdrowe Serce 125 ml

125 ml

Produkt stanowi uzupełnienie codziennej diety osób dbających o zdrowe serce. Głóg wspomaga pracę serca, zwiększa dopływ tlenu i wspiera krążenie krwi. Serdecznik wspomaga pracę serca i pomaga utrzymać normalne ciśnienie krwi. Rozmaryn wzmacnia organizm i dodaje energii. Dodatkowo głóg łagodzi stany niepokoju, drażliwość i napięcie psychiczne.

Cena brutto 107,00 zł

Wybierz wariant

48 godziny
14 dni
Ostatnie 2 produkty w magazynie

Zawartość: 125 ml

Zawartość opakowania wystarczy na: 62 dni skutecznej terapii.

Skład: woda, etanol, wyciąg kwiatostanu głogu, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z serdecznika.

Stosowanie: Raz dziennie wieczorem 2 ml rozpuścić w 50 ml wody.

Ostrzeżenia: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Przeciwwskazania: czulenie na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie powinien być stosowany w  przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Promocja -20% w Zdrowie bez leków

Opinie (0)

Dodaj opinię