Mumio 100% ekstraktu - czyste - żywe – od wieków 35g

Masa netto: 35g

2Ekstrakt Mumio (Żywe Mumio) to “czyste” Mumio w swojej nieprzetworzonej formie.

Cena brutto  Cena podstawowa 229,00 209,00 zł

najniższa cena z ostatnich 30 dni: 229,00 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł
Ostatnie 8 produktów w magazynie

Mumio żywe VVV369 Eliksir Życia. Naturalny produkt przyrody.

Brak szkodliwego, ubocznego działania.
Mumio Żywe VVV369 (pierwotne)


Pozyskiwane w górach Ałtaj w Rosji, region Onugdaj i Barnaul. Działanie Żywego Mumio jest bardzo złożone i ma bardzo korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Uzupełnia organizm w składniki mineralne, substancje organiczne i nieorganiczne, kwas fulwowy i humusowy, składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Suplement diety.


Składniki:
100% ekstraktu Żywego Mumio VVV369 (pierwotne).
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kobiety w ciąży i karmiące, dzieci do lat 5 oraz osoby przyjmujące jakiekolwiek leki, przed stosowaniem Żywego Mumio powinny skonsultować się z lekarzem.


Zawartość opakowania:
35 g ekstraktu Żywego Mumio VVV369.

Data minimalnej trwałości:
Najlepiej spożyć do 31 grudnia 2025 roku.


Przechowywanie:
Produkt można przechowywać w temperaturze pokojowej lub w lodówce w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Stosowanie Żywego Mumio (pierwotnego)


Do użytku wewnętrznego:
Zalecana porcja dzienna 0,2 g, stosując 1 lub 2 × dziennie. Przed użyciem wymieszać. Załączoną szpatułką nabrać dużą kroplę Żywego Mumio, rozmieszać w 10 ml wody. Pić na czczo i po ostatnim posiłku wieczornym. Można tez stosować kroplę bezpośrednio pod język. Stosować prze okres 25 dni, po których należy zrobić przerwę 5–8 dni. Jeżeli to konieczne, stosowanie żywego Mumio można powtórzyć. Nie należy przyjmować Żywego Mumio jednocześnie z lekami. Pomiędzy zażywaniem leków a przyjmowaniem Żywego Mumio należy zrobić przynajmniej 30 min przerwy.
Zawartość składników aktywnych w jednej porcji: 0,2 g ekstraktu Żywego Mumio w tym 0,04 g kwasu fulwowego, 0,01 g kwasu humusowego lub o,4 g ekstraktu Żywego Mumio w tym 0,08 g kwasu fulwowego i 0,02 g kwasu humusowego.


Do użytku zewnętrznego:
Maści, kremy, balsamy – stosujemy od 0,5 g do 3 g Żywego Mumio na 20 g bazy. Przed dodaniem należy zrobić próbkę, czy mumio z daną baza się połączy. Można dodac do kremów, maseczek do twarzy, maści aptecznych, szamponów, mydła w płynie, pasty do zębów. Żywe Mumio VVV369 nie jst produktem przetworzonym.


Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

Dowiedz się więcej...

Jesienno-zimowe superfoods – odżywcze składniki, które wzmocnią twój organizm

2023-11-23

Jesienno-zimowe superfoods – odżywcze składniki, które wzmocnią twój organizm

W tym artykule skupimy się na prostych strategiach, jak za pomocą zdrowego pokarmu będziemy mogli nabrać energii i witalności, poprawiając samopoczucie, wzmacniając odporność i wspierając nasze ciało.

Czytaj więcej

Trawa pszeniczna – zielone superfood

2023-09-07

Trawa pszeniczna – zielone superfood

Trawa pszeniczna to uznane "zielone superfood", jedno z najbogatszych źródeł cennego chlorofilu, na poziomie molekularnym zbliżonego do ludzkiej krwi.

Czytaj więcej

Stopa cukrzycowa

2023-05-11

Stopa cukrzycowa

Cukrzyca to bardzo podstępna choroba dotykająca milionów ludzi na całym świecie. Jednym z częstych powikłań cukrzycy mogących prowadzić do amputacji jest stopa cukrzycowa. Dla chorych na cukrzycę [...]

Czytaj więcej

Post przerywany – wiadomo, kiedy będzie działał najskuteczniej

2023-04-04

Post przerywany – wiadomo, kiedy będzie działał najskuteczniej

Jednym z najczęściej powtarzanych zaleceń dietetycznych jest to dotyczące częstego spożywania posiłków – najlepiej co 3–4 godziny. Taki sposób żywienia postrzegany jest jako skuteczna profilaktyk [...]

Czytaj więcej

Trzy ekstrakty, które wyjdą Ci na zdrowie

2023-03-08

Trzy ekstrakty, które wyjdą Ci na zdrowie

Ekstrakt z zielonej naowocni orzecha włoskiego pomaga w regulacji pracy układu pokarmowego, w kurowaniu nieżytów żołądka i jelit, niestrawnościach, nadmiernej fermentacji jelitowej i przy wzdęcia [...]

Czytaj więcej

Aromat i moc – ekstrakt z goździków firmy Medi Flowery

2023-01-31

Aromat i moc – ekstrakt z goździków firmy Medi Flowery

Ceniony jest przede wszystkim ze względu na bogatą zawartość eugenolu, substancji o silnym działaniu antyoksydacyjnym, antyseptycznym, przeciwpasożytniczym, przeciwwirusowym oraz przec [...]

Czytaj więcej

Pokaż więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu