Mąka pszenna typ 1850 graham 100% - 1 kg

Mąka pszenna typ 1850 (graham) – wytworzona ze starych polskich niemodyfikowanych genetycznie odmian pszenicy. Z upraw, bez użycia nawozów sztucznych, chemicznych środków ochrony roślin oraz jakichkolwiek herbicydów – włącznie z glifosatem. Produkt Tradycyjnego rolnictwa bez GMO, glifosatu i nawozów sztucznych.

Cena brutto 10,00 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Mąka pszenna typ 1850 (graham) 100% - 1 kg

Produkt Tradycyjnego rolnictwa bez GMO, glifosatu i nawozów sztucznych. Mąka pszenna typ 1850 (graham) – wytworzona ze starych polskich niemodyfikowanych genetycznie odmian pszenicy. Z upraw, bez użycia nawozów sztucznych, chemicznych środków ochrony roślin oraz jakichkolwiek herbicydów – włącznie z glifosatem. Produkt polskiego rolnictwa, bez GMO.

Masa netto: 1 kg

Dowiedz się więcej...

Domowe maseczki na poprawę urody

2021-09-06

Domowe maseczki na poprawę urody

Od zawsze ludzkość stosuje różne metody, które mają poprawić urodę i pomóc w zachowaniu młodości. W sklepach można znaleźć wiele kosmetyków, które właśnie temu służą. Jednak wcale nie trzeba kupo [...]

Czytaj więcej

Własny chleb na zakwasie - jakie składniki i skąd je wziąć?

2020-04-29

Własny chleb na zakwasie - jakie składniki i skąd je wziąć?

Roman Bartkowiak - ekologiczny rolnik opowiada o tym jak przygotować samodzielnie chleb, który nie dość że będzie pyszny i zdrowy, to jeszcze zachowa świeżość przez dwa tygodnie.

Czytaj więcej

Witamina B6

2020-03-31

Witamina B6

Jest składnikiem wielu enzymów biorących udział w metabolizmie aminokwasów i tłuszczów. Jej niedobory prowadzą do wielu dolegliwości. Także tych, które dotyczą układu nerwowego.

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: