Mąka żytnia typ 720 (chleb i bułka) 100% - 2 kg

Mąka żytnia typ 720 (chleb i bułka) 100% - 2 kg Produkt Tradycyjnego rolnictwa bez GMO, glifosatu i nawozów sztucznych. Mąka żytnia typ 650 - wytworzona ze starych polskich niemodyfikowanych genetycznie odmian żyta. Idealna do chleba i bułek. Z upraw, bez użycia nawozów sztucznych, chemicznych środków ochrony roślin oraz jakichkolwiek herbicydów - włącznie z glifosatem. Produkt polskiego rolnictwa, bez GMO.

Cena brutto 19,00 zł

Wybierz wariant


14 dni

Mąka żytnia typ 720 (chleb i bułka) 100%  - 2 kg

Mąka żytnia typ 720 (chleb i bułka) 100% - 2 kg Produkt Tradycyjnego rolnictwa bez GMO, glifosatu i nawozów sztucznych. Mąka żytnia typ 650 - wytworzona ze starych polskich niemodyfikowanych genetycznie odmian żyta. Idealna do chleba i bułek. Z upraw, bez użycia nawozów sztucznych, chemicznych środków ochrony roślin oraz jakichkolwiek herbicydów - włącznie z glifosatem. Produkt polskiego rolnictwa, bez GMO.

Masa netto: 2 kg

Dowiedz się więcej...

Domowe maseczki na poprawę urody

2021-09-06

Domowe maseczki na poprawę urody

Od zawsze ludzkość stosuje różne metody, które mają poprawić urodę i pomóc w zachowaniu młodości. W sklepach można znaleźć wiele kosmetyków, które właśnie temu służą. Jednak wcale nie trzeba kupo [...]

Czytaj więcej

Własny chleb na zakwasie - jakie składniki i skąd je wziąć?

2020-04-29

Własny chleb na zakwasie - jakie składniki i skąd je wziąć?

Roman Bartkowiak - ekologiczny rolnik opowiada o tym jak przygotować samodzielnie chleb, który nie dość że będzie pyszny i zdrowy, to jeszcze zachowa świeżość przez dwa tygodnie.

Czytaj więcej

Witamina B6

2020-03-31

Witamina B6

Jest składnikiem wielu enzymów biorących udział w metabolizmie aminokwasów i tłuszczów. Jej niedobory prowadzą do wielu dolegliwości. Także tych, które dotyczą układu nerwowego.

Czytaj więcej

Jod

2020-03-30

Jod

Tarczyca potrzebuje jodu do produkcji hormonów, a gdy go brakuje – gruczoł ten się powiększa. Niedobory dotyczą głównie osób zamieszkujących rejony górskie.

Czytaj więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię