Samoleczenie czerwonym światłem D,D1

Opierając się na setkach badań naukowych Autor stworzył niezwykłą publikację, w której przedstawia lecznicze wykorzystanie fototerapii m.in. w dermatologii, onkologii, okulistyce, kosmetologii czy sporcie. W tej podzielonej na dwie części książce dokładnie opisuje w jaki sposób czerwone światło uzdrawia organizm i oddziałuje na każdą komórkę w naszym ciele, a także dlaczego jest całkowicie bezpieczne

Cena brutto 39,90 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Wykorzystaj czerwone światło do odzyskania zdrowia i urody

Opierając się na setkach badań naukowych Autor stworzył niezwykłą publikację, w której przedstawia lecznicze wykorzystanie fototerapii m.in. w dermatologii, onkologii, okulistyce, kosmetologii czy sporcie. W tej podzielonej na dwie części książce dokładnie opisuje w jaki sposób czerwone światło uzdrawia organizm i oddziałuje na każdą komórkę w naszym ciele, a także dlaczego jest całkowicie bezpieczne. Zwraca szczególną uwagę na odróżnienie światłoterapii od niebezpieczeństwa korzystania z solariów, a także przedstawia 10 największych korzyści czerwonego światła.

Czerwone światło i bliska podczerwień – terapia

Lecznicze właściwości światła znane są ludziom już od tysięcy lat. Starożytni Egipcjanie budowali solaria wyposażone w kolorowe szkło, by wykorzystywać widzialne spektrum określonych barw do leczenia chorób. Natomiast Grecy i Rzymianie korzystali z jego termicznych właściwości. Obecnie terapia światłem (najczęściej czerwonym) jest jedną z najpopularniejszych form leczenia, wykorzystywana nie tylko w sanatoriach czy klinikach, ale również w domu. Inne jej określenia to fototerapia, światłoterapia, terapia miękkim laserem (LLLT), światłem o niskiej intensywności (LILT), fotobiostymulacja, biostymulacja (BIOS), fotobiomodulacja, stymulacja fotonowa. Dzięki tej książce dowiesz się jakie korzyści przynosi terapia czerwonym światłem i bliską podczerwienią, a przede wszystkim odkryjesz jak wykorzystać te lecznicze właściwości w domowym zaciszu.

Fototerapia w domu

Leczenie czerwonym światłem jest proste, wystarczy, że włączysz naświetlającą lampę leczniczą, skierujesz ją na wybraną część ciała, a następnie będziesz ją ogrzewał przez 10-20 min. Jednak aby uzyskać jak najlepsze rezultaty koniecznie zapoznaj się z poradami Autora zawartymi w tej książce! Dzięki tym wskazówkom poznasz podstawy światłoterapii w domu, nauczysz się bezpiecznie korzystać z czerwonego światła i bliskiej podczerwieni, dowiesz się w jaki sposób wybrać odpowiednią lampę do fototerapii, a także jakie powinno być natężenie, odległość światła oraz czas naświetlenia przy poszczególnych schorzeniach. Dowiesz się również w jakiej pozycji najefektywniej ułożyć ciało oraz jak często poddawać się sesjom naświetlania. Dodatkowo poznasz inspirujące historie osób, w tym samego Autora, które stosując ten rodzaj terapii powróciły do pełnej sprawności.

Według badań naukowych terapia czerwonym światłem jest skuteczna przy takich dolegliwościach jak:

– zapalenie ścięgna Achillesa,

– trądzik,

– uzależnienia,

– niedowidzenie,

– zmęczenie,

– zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem,

– choroba Alzheimera,

– owrzodzenie aftowe,

– złamania kości,

– blizny po oparzeniach,

– zespół cieśni nadgarstka,

– cellulit,

– przewlekłe schorzenia stawów,

– opryszczka (opryszczka wargowa),

– nadwrażliwość zębiny,

– depresja,

– bolesne miesiączkowanie,

– fibromialgia,

– adhezyjne zapalenie torebki stawowej (zamrożony bark),

– jaskra,

– wypadanie włosów (łysienie),

– niedoczynność tarczycy,

– ból krzyża,

– obrzęk limfatyczny,

– zwiększenie masy mięśniowej,

– bóle mięśniowe,

– ból szyi,

– otyłość,

– zapalenie błony śluzowej jamy ustnej,

– choroba zwyrodnieniowa stawów,

– osteoporoza (ubytki kości),

– odleżyny,

– reumatoidalne zapalenie stawów,

– starzenie się,

– udar,

– zapobieganie oparzeniom słonecznym,

– niedobór testosteronu,

– grzybica paznokci,

– bielactwo nabyte,

– gojenie ran.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: