Tarczyca. Diagnoza i leczenie.

Autor: Suzy Cohen, RpH

Tarczyca—niewielki organ, jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego–to wieża kontrolna całego organizmu człowieka. Wytwarzane przez nią hormony regulują masę i ciepło naszego ciała,mają wpływ na zegar biologiczny, nastrój,jasność umysłu, poziom energii życiowej oraz zawiadują naszą gospodarką mineralną. Jak zatem o nią dbać? Jak pomóc jej lepiej funkcjonować, kiedy zdrowie szwankuje?Często, gdy mówisz swojemu lekarzowi o typowych objawach niedoczynności– przewlekłym zmęczeniu, zaparciach, problemach z koncentracją, przybieraniu na wadze, depresji czy lęku–on nie łączy tych dolegliwości z tarczycą. Wykonywane standardowo badania laboratoryjne na poziom hormonów są często niedokładne i nie odzwierciedlają w pełni procesów zachodzących w organizmie. 

Cena brutto 44,99 zł

Wybierz wariant

  • Dostępność:
  • dużo

Wysyłka od: 5.00 zł

Tarczyca. Diagnoza i leczenie. Autorka: Suzy Cohen

Tarczyca — niewielki organ, jeden z gruczołów wydzielania wewnętrznego–to wieża kontrolna całego organizmu człowieka. Wytwarzane przez nią hormony regulują masę i ciepło naszego ciała,mają wpływ na zegar biologiczny, nastrój,jasność umysłu, poziom energii życiowej oraz zawiadują naszą gospodarką mineralną. Jak zatem o nią dbać? Jak pomóc jej lepiej funkcjonować, kiedy zdrowie szwankuje?Często, gdy mówisz swojemu lekarzowi o typowych objawach niedoczynności– przewlekłym zmęczeniu, zaparciach, problemach z koncentracją, przybieraniu na wadze, depresji czy lęku–on nie łączy tych dolegliwości z tarczycą. Wykonywane standardowo badania laboratoryjne na poziom hormonów są często niedokładne i nie odzwierciedlają w pełni procesów zachodzących w organizmie. Co więcej, lekarze nie zawsze wnikliwie słuchają pacjentów opowiadających im o swoim samopoczuciu.Z książki Tarczyca dowiesz się wszystkiego o najlepszych testach laboratoryjnych, m.in. kiedy je wykonać i jak interpretować. Zdobędziesz wiedzę o żywności, która wspomaga leczenie tarczycy, i produktach, które jej szkodzą. Dowiesz się, które leki działają najlepiej, a które są całkowicie bezużyteczne. Poznasz też najskuteczniejsze suplementy.
Autorka, Suzy Cohen, na podstawie osobistych doświadczeń uczy nas, jak odzyskać zdrowie, radosny nastrój i mieć więcej energii.
Odzyskaj swoje życie, zacznij już dziś!Suzy Cohen jest dyplomowaną farmaceutką i terapeutką medycyny funkcjonalnej, jak również autorką wielu książek o tematyce prozdrowotnej i felietonów z serii Dear Pharmacist, które co tydzień trafiają do milionów czytelników. Suzy jest też gospodynią krótkich telewizyjnych programów o medycynie pod tytułem Know the Cause oraz bloguje na Huffington Post. Występowała w The Dr. OzShow,The View,The Doctors,Good Morning America Healthorazw wielu innych audycjach w licznych stacjach telewizyjnych. Jest również członkinią kilku organizacji naukowych oraz założycielką ScriptEssentials.com, spółki specjalizującej się w produkcji bioaktywnych suplementów. Suzy jest członkiem następujących organizacji: The American College for Advancement in Medicine (ACAM), The Institute of Functional Medicine (IFM), The American Academy of Anti-Aging Medicine (A4M), American Pharmacist’s Association (APhA), International Lyme and AssociatedDiseases Society (ILADS), The Academy of Comprehensive Integrative Medicine (ACIM).

Opinie (0)

Dodaj opinię

Oceniasz jako: