Dobre odżywianie Twoim najlepszym lekarstwem - Clayton - miękka okładka

Jako farmakolog kliniczny pracowałem z produktami klinicznymi aż do lat 70. XX wieku, kiedy to zacząłem zdawać sobie sprawę, że efekty farmakologiczne wywoływane przez żywność i ekstrakty spożywcze są znacznie bardziej złożone i istotne dla naszego zdrowia niż jakiekolwiek wytwory koncernów farmaceutycznych.

Cena brutto 49,00 zł

Wybierz wariant

3-4 dni robocze
14 dni
od 249 zł

Przez ostatnie 40 lat badałem wpływ diety na nasze zdrowie, jak to czym się współcześnie żywimy szkodzi naszemu organizmowi i w jaki sposób temu zaradzić. Niniejsza książka zawiera przegląd dotychczasowy odkryć w tym zakresie. Niewielka część nawiązuje do mojej własnej pracy. W większości jest to jednak podsumowanie dorobku wielu tysięcy innych naukowców, pracujących w laboratoriach i szpitalach na całym świecie, którzy bez rozgłosu opracowywali nowy model medycyny.

Ten nowy model nie jest oparty na stosowaniu leków. Zamiast tego wykorzystuje proste narzędzia z dziedziny odżywiania w celu ograniczenia chorób i wspierania naturalnej zdolności organizmu do leczenia się. Takie podejście jest bardziej efektywne, bardziej opłacalne, a co najważniejsze - przyjemniejsze niż ten nieskuteczny system, w którym obecnie musimy funkcjonować. Ponadto oferuje nam wszystkim nadzieję na lepsze, zdrowsze życie.

Dr Paul Clayton

Opinie (1)

2023-11-14

To pierwsza książka, która kupiłam tego autora. Nie żałuję. Cały czas sięgam do niej i regularnych artykułów Claytona w miesięczniku ZDROWIE EZ LEKÓW.

Dodaj opinię

Powiązane artykuły na blogu